Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 14d. 09:04

Keičiasi „Groupe Renault“ valdžia

„Renault Megane R.S.“
Gamintojo nuotr. / „Renault Megane R.S.“

Siekdamas reaguoti į besikeičiančią automobilių pramonę, patenkinti klientų lūkesčius ir pagerinti veiklos efektyvumą ir pelningumą, Thierry Bolloré, „Groupe Renault“ generalinis direktorius, keičia vykdomojo komiteto sudėtį, rašoma pranešime.

„Groupe Renault“ vykdomojo komiteto sudėtis nuo šių metų balandžio 1 d. atrodys taip.

Clotilde Delbos, „Groupe Renault“ vyriausiasis finansų direktorius ir „RCI Banque“ valdyba narys tampa vidaus kontrolės vadovu.

Philippe Guérin-Boutaud tampa „Groupe Renault“ vykdomojo komiteto nariu. Jis tęs „Groupe Renault“ kokybės ie klientų pasitenkinimo vadovo pareigas.

Ali Kassaï skiriamas produktų planavimo ir programų vykdomuoju viceprezidentu. Jis keičia Bruno Ancelin, kuris išeina į pensiją. Jis taip pat tampa „Groupe Renault“ vykdomojo komiteto nariu.

François Renard tampa „Groupe Renault“ vykdomojo komiteto nariu. Jis tęs darbą „Groupe Renault Global” marketingo vadovo pareigose.

François Roger tampa „Groupe Renault“ vykdomojo komiteto nariu. Jis tęs „Groupe“ žmogiškųjų išteklių vadovo pareigas. Jis taip pat yra atsakingas už grupės prevencijos ir apsaugos departamento ir nekilnojamojo turto skyrių veiklas.

Véronique Sarlat-Depotte tampa „Groupe Renault“ vykdomojo komiteto nare. Ji tęs savo pareigas kaip Aljanso vykdomoji pirkimų viceprezidentė ir Aljanso pirkimų generalinė direktorė.

Laurens van den tampa „Groupe Renault“ vykdomojo komiteto nariu. Jis tęs korporacinio dizaino vadovo pareigas.

Frédéric Vincent tampa „Renaulte Renault“ vykdomojo komiteto nariu. Taip pat tęs „Renault“ skaitmeninių sistemų pirmininko ir „Groupe Renault“ informacinių sistemų bei pokyčių vadovo pareigas.

„Su šios naujos komandos, kuria remsiuosi, ir visų „Groupe Renault“ darbuotojų palaikymu, mes įveiksime elektros, junglumo ir autonomiškumo iššūkius jau rytoj “, – sakė „Groupe Renault“ generalinis direktorius Thierry Bolloré.

Temos: 1 „Renault“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas