Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 29, 21:03

Kodėl kai kurie gamintojai nerekomenduoja vilkti sugedusių elektromobilių?

Ką darytumėte, jei kelyje sugestų jūsų automobilis? Jei tai – paprasta senamadiška mašina su vidaus degimo varikliu ir mechanine transmisija, galite išsikviesti draugus, kad šie jus patemptų. Tačiau jei kelyje sustojote su elektromobiliu, greičiausiai teks kviesti techninės pagalbos sunkvežimį. Kodėl elektromobilių dažniausiai negalima vilkti?
„Audi A6 e-tron concept“ Tik prenumeratoriams
„Audi A6 e-tron concept“ / Audi nuotr.

Svarbu – ŠIS STRAIPSNIS NĖRA INSTRUKCIJA! Visada pasikliaukite tik savo automobilio gamintojo ir profesionalų nurodymais. Net ir straipsnyje paminėtų modelių priežiūros rekomendacijos laikui bėgant gali keistis. Mūsų tikslas – įspėti apie rizikas ir pavojus.

3 pagrindinės priežastys

Žinoma, šiame straipsnyje kalbame apie paprastą automobilio vilkimą be jokių ratų vežimėlių ar pakeltų ašių. Egzistuoja 3 pagrindinės priežastys, kodėl elektromobilių vilkimas yra vengtinas ar netgi negalimas: žala varikliams ir transmisijai, žala baterijai, galimos saugumo problemos. Tačiau kai kuriuos elektromobilius galima vilkti – tiesiog reikia pasikonsultuoti su naudotojo vadovu ir tinkamai įvertinti situaciją. Kada elektromobilių negalima vilkti?

Kai kurie elektromobiliai gali būti tempiami, bet tik laikantis tam tikrų reikalavimų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas