Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 15d. 18:15

„Lamborghini“ ir „Bentley“ pristabdo visureigių kūrimą

„Lamborghini Urus“ koncepcija
Gamintojo nuotr. / „Lamborghini Urus“ koncepcija

Panašu, kad „Volkswagen“ nutarė kiek sumažinti išlaidas ir jiems priklausančių „Lamborghini“ ir „Bentley“ kompanijų vadovams liepė suveržti diržus. Kitaip tariant, jiems teko pristabdyti visureigių kūrimą.

Nepaisant to, kad tiek „Lamborghini Urus“, tiek ir „Bentley EXP 9 F“ sulaukė teigiamos nuomonės iš VW vadovybės, dėl noro sutaupyti liepiama pristabdyti šių modelių kūrimą. „Bentley“ žada nepasiduoti ir rengiasi „EXP 9 F“ projektą siūlyti pakartotinai. Tuo tarpu „Lamborghini“ taip pat nesiruošia iš anksto sukrauti įrankius ir žada tęsti „Urus“ kūrimą, kol to neuždraus „Volkswagen“. Akivaizdu – abi kompanijos nori visureigių.

Galutinio ir oficialaus sprendimo tikimasi sulaukti jau lapkričio 23 dieną. Tą dieną susirinks visi „Volkswagen“ vadovai, kurie tvirtins kitų metų biudžetą. Šio susirinkimo metu bus sprendžiamas biudžetas skirtas įrangai, automobilių kūrimui ir gamykloms. Skelbiama, kad dėl prastėjančios ekonominės situacijos, „Volkswagen“ labiau nori kurti ekonominius, o ne prabangius ir brangius automobilius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas