Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 17d. 10:19

Lietuvoje pristatytas naujas vilkikas – „Ford F-Max“

UAB „Autokurtas“ tapo įgaliotu „Ford Trucks“ vilkikų atstovu Lietuvoje
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr. / UAB „Autokurtas“ tapo įgaliotu „Ford Trucks“ vilkikų atstovu Lietuvoje

Lietuva – vilkikų vairuotojų šalis, šių transporto priemonių skaičius čia auga itin sparčiai. Pagal šiuos rodiklius Lietuva – viena ES lyderių. Todėl Turkijoje įsikūręs „Ford Trucks“ padalinys nusprendė kurti atstovybę Lietuvoje ir mesti pirštinę šiuo metu dominuojantiems rinkos lyderiams – „Mercedes“ ir „Volvo“.

Oficialiu „Ford F-Max“atstovu Lietuvoje tapo UAB „Autokurtas“, iki šiol taisiusi visų gamintojų vilkikus (per mėnesį – po 1100 ir daugiau) bei atstovavusi garsiems prekės ženklams „Webasto“, „Stoneridge“ ir t.t.

Kodėl logistikos įmonės turėtų rinktis naująjį „Ford F-Max“, o ne rinkos senbuvių parduodamus vilkikus?

UAB „Autokurtas“ komercijos direktorius Vytautas Garbenis tikisi šiais metais parduoti mažiausiai 45 vilkikus. Pagrindiniu vilkiko „Ford F-Max“ privalumu jis įvardijo žemiausius transporto visuminius kaštus rinkoje. Juos sudaro įsigijimo kaina bei finansinės sąlygos, išlaidos degalams, draudimui, likutinė vertė, aptarnavimo ir remonto kaštai.

Tiesa, kol kas įmonės atstovai negalėjo įvardyti tikslios vilkiko kainos ir degalų sąnaudų. Tai – tik prisistatymo renginys, o bandomuosius važiavimus ir detalesnę informaciją oficialūs „Ford Trucks“ atstovai Lietuvoje paskelbs jau vasarą.

V.Garbenis 15min sakė, kad 20 metų besiplečianti įmonė jau seniai ieškojo, kokiam dideliam gamintojui galėtų atstovauti. Taip susipažino su „Ford Trucks“ atstovais. Derybos truko beveik metus, o ketvirtadienį pasirašyta atstovavimo sutartis.

„Autokurtas“ turi keturis padalinius: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Bendras visų padalinių servisų plotas viršija 4 200 kv. m., kuriuose vienu metu galima remontuoti daugiau nei 60 sunkvežimių.

Temos: 2 Vilkikas Ford

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas