Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LITEXPO centre – aktualiausios transporto naujienos ir problemos

Akimirka iš „TransBaltica“  ir „BaltTechnika“ parodos
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Akimirka iš „TransBaltica“ ir „BaltTechnika“ parodos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 8–10 dienomis parodų ir kongresų centre LITEXPO rinksis transportininkai. Čia vienu metu bus surengtos dvi parodos – 1-ąjį kartą vyksianti specializuota transporto detalių, remonto, puošybos paroda „Automechanika“ ir 10-oji transporto, logistikos ir intelektinių transporto sistemų paroda „Transbaltica“. Verslininkai ir specialistai turės galimybę ne tik apžiūrėti parodas, bet dalyvauti verslui aktualiuose seminaruose ir konferencijose.

O jų per tris parodos dienas įvyks keletas. Pirmąją parodų diena bus surengta tranzitinei mūsų valstybei ypač svarbi konferencija „Transbaltica“. Joje dalyvaus Susisiekimo ministerijos, Valstybinio jūrų uosto, Lietuvos geležinkelių, asociacijų LINAVA ir LINEKA vadovai, specialistai bei kolegos iš Kazachstano. Baigiantis konferencijai žurnalo „Jūra Mope Sea“ redakcija įteiks tradicinius „Vėjų rožės“ apdovanojimus už indėlį į logistikos mokslo populiarinimą, už inovatyviausią logistikos projektą Rytų–Vakarų kryptimi ir kitus pasiekimus.

Besidomintys  kaip pradėti autoserviso verslą, čia pat per vieną dieną galės įsisavinti visą startuolių kursą. Gegužės 8 dieną LITEXPO vyksiančiame seminare „Svarbiausi žingsniai steigiant autoservisą“ specialistai supažindins su visa mažmeninės prekybos verslo abėcėle.

Transporto parodose susitiks net dvi organizacijos, švenčiančios 20-ties metų jubiliejų. Tai Lietuvos autoverslininkų asociacija ir  Vilniaus Gedimino technikos universiteto transporto katedra.  Ta proga jų atstovai seminare diskutuos apie šalies automobilių parko strategiją, raidą, problemas, perspektyvas, specialistų rengimą. Šis seminaras vyks parodų antrąją dieną, penktadienį.

Dar vienas LITEXPO centre penktadienį vyksiantis renginys –  seminaras „Aplinkosauga automobilių versle“. Renginys ypač aktualus autoservisų vadovams ir darbuotojams. Mat, kaip žinoma, automobilių dirbtuvėse nuolat kaupiasi naudotos padangos, akumuliatorių baterijos, alyva, filtrai. Ir toli gražu dar ne visos įmonės, atsikratydamos šiomis naudotomis detalėmis, rūpinasi gamta. Seminaro klausytojai bus supažindinti su valstybiniu atliekų tvarkymo planu iki 2020 metų, su ES ir Lietuvos teisės aktais, reglamentuojančiais automobilių atliekų tvarkymą ir administracine atsakomybe už jų netinkamą tvarkymą, bus nagrinėjamos su tuo susijusios problemos, pateikiama įvairių įmonių pavyzdinė praktika.

Parodose „Automechanika“ ir „Transbaltica“ dalyvaus apie 100 dalyvių iš 7 šalių: Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Austrijos, Vokietijos, Švedijos, Slovakijos. Parodos vyks LITEXPO 4-oje ir 5-oje salėse bei užims 8500 kv.m. plotą.  

Parodos „Transbaltica“ stenduose bus demonstruojami inovatyvūs sprendimai, skirti kuro kontrolei ir valdymui, kuro sąnaudų mažinimui, transporto stebėjimui, maršrutų planavimui, logistinės veiklos valdymui – tai, kas tampa vis svarbesne transporto verslo dalimi ir būtinybe, leidžiančia didinti transporto ir logistikos sektoriaus konkurencingumą. Bus pristatoma „TimoCom“ atnaujinta transporto barometro mobili programa, kuri prieinama ir išmaniesiems telefonams.  Atnaujinta programa leis matyti trejų metų krovinių rezultatus, stebėti bendrą rinkos situaciją. Lankytojų laukia ir atnaujinta transporto paslaugų valdymo sistema „Klevas“, nauja transporto rezervavimo sistema bei kitos naujovės.

Parodoje „TransBaltica“ bus pristatomos ir įvairios transporto paslaugos: krovos darbai, sandėliavimas, terminalai ir sandėliai, keleivių ir krovinių vežimas.

Šiemet parodoje lankytojai galės pamatyti ir pačius didžiausius automobilius – kelių vilkikus, kitokius sunkvežimius, jiems skirtas priekabas. Juos demonstruos įgaliotasis atstovas „Volvo Lietuva“, UAB “Adampolis”, UAB „Patikima linija“, UAB „Renault Trucks“ bei kiti parodos dalyviai.

Parodoje bus demonstruojami ir unikalūs studentiški projektai – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje vykdomas projektas „Studentiška formulė“ ir studentų pagamintas lenktyninis automobilis. Kitas unikalus projektas į parodą atkeliaus iš Klaipėdos universiteto. Tai traukinių stendas ir įvairūs kiti su transporto sistemomis susiję studentų darbai. Traukinių stende imituojamos realios traukinių eismo sąlygos, diegiamos naujos sistemos. Stendą galima valdyti išmaniaisiais telefonais, tokia galimybė bus suteikta ir parodos lankytojams.

Parodoje „Automechanika“ bus pristatomos automobilių detalės, autokosmetika, automobilių puošyba, serviso specialistų paslaugos. Lankytojai čia galės susipažinti su rinkos naujienomis, servisų paslaugomis ir įranga, įrankiais, įvairiais prietaisais, apžiūrėti  inovatyvų, bet rinkoje mažai pažįstamą „Bio Circle“ detalių plovimo įrenginį, naujus padangų modelius, išbandyti naujas automobilių diagnostikos sistemas. 

Parodose vyks ne tik verslo, bet ir pramoginiai renginiai. Lankytojai galės išmėginti jėgas automechanikos varžybose, įvertinti Tuning Team automobilių parodą, dalyvauti automobilių garso ir kokybės varžybose, komercinio automobilio rinkimuose ir pasilinksminti VEŽĖJŲ GEGUŽINĖJE. Čia lankytojų ir dalyvių lauks koncertinė programa, alaus paviljonai, griliaus meistrai. Sykiu su vežėjais joje galės linksmintis kiekvienas parodos lankytojas. VEŽĖJŲ GEGUŽINĖS puošmena – populiari merginų grupė POP LADIES.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas