Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 27, 09:33

Naujasis „Renault Austral“ demonstruoja savo elegantišką ir raumeningą siluetą

Šviesos ir šešėlių žaisme naujasis „Renault Austral“ atskleidžia savo elegantišką ir raumeningą siluetą. Gilles Vidal, „Renault“ dizaino direktorius, papasakojo, kaip buvo kuriamas šis visureigis, kuris yra dar vienas „Renault“ žingsnis siekiant užkariauti C segmentą, rašoma pranešime.
„Renault Austral“
„Renault Austral“ / Gamintojo nuotr.
Temos: 1 „Renault“

„Elegantiškas ir technologijų kupinas“. Būtent tokiais žodžiais „Renault“ dizaino direktorius Gilles Vidal kalba apie naujausią C segmento visureigį – naująjį „Renault Austral“. Dizainerių komandos, atsižvelgdamos į šiuolaikinių modelių bruožus, siekė sukurti išties modernų ir rafinuotą aukščiausios klasės automobilį.

Patrauklus ir kokybiškas dizainas

Dizaineriai rėmėsi pagrindinėmis savybėmis, dėl kurių daugelį žmonių traukia visureigių modeliai – proporcijomis, dydžių santykiais, išsikišimais, ratų dydžiu – taip pat šonų linijoms suteikė raumeningumo. Taip sukurtas visureigis, kuris pasižymi stipriu charakteriu, tačiau vis tiek išlieka civilizuotas. Aštrus, atletiškas ir modernus naujasis „Renault Austral“ turi nepaprastas proporcijas, keliančias įspūdį, kad automobilis yra tiek pat tvirtas, kiek ir judrus.

„Renault“ transporto priemonių dizainas, kurį nuo seno įkvėpė gyvojo pasaulio jausmingumas, įžengia į naują erą. Štai arkų briaunos sukuria naują struktūros pojūtį, o stiprios, dinamiškos visureigio „Austral“ linijos įkūnija naująją „Renault“ kalbą.

„Renault Austral“ jungia stiprius stilistinius elementus, kurie suteikia automobiliui dinamišką ir elegantišką dizainą. Vos pažvelgus matoma dizaino kokybė. Susiaurinome ir padailinome tarpus tarp kėbulo dalių, kad automobilis spinduliuotų kokybe“, – sako Gilles Vidal, „Renault“ dizaino direktorius.

Tarp naujojo „Renault Austral“ skiriamųjų stilistinių bruožų – aiškus, struktūriškas įlenkimas, išilgai besitęsiantis apatinėje kėbulo dalyje. Nukreiptas į automobilio priekį, jis suteikia siluetui dinamiškumo. Ši nauja formų ir pavidalų kalba skiriasi nuo tradicinių horizontalių linijų, kurios anksčiau statiškai tįsojo lygiagrečiai žemei. Žiūrint iš šono, atrodo, kad „Austral“ šuoliuoja į priekį – tarsi judėtų, net kai stovi.

Modernus ir technologijų kupinas visureigis

Naujojo „Austral“ technologinės savybės ryškiausiai matomos priekiniuose ir galiniuose žibintuose. Du dideli C formos galiniai žibintai įspūdingai įsilieja į automobilio logotipą. Panašus ir priekinės dalies dizainas – akį traukia žibintų ir grotelių ypatybės. Pirmą kartą su automobiliu „Renault Mégane E-TECH Electric“ pasirodžiusi mikrooptinė technologija yra pagaminta iš organinio stiklo ir pasižymi linijomis bei raštais, išgraviruotais tiesiai ant organinio stiklo paviršiaus ir viduje. Apšviestos LED lemputėmis, išgraviruotos linijos blizga kaip per krištolą, todėl suteikia gyvybingą ir įsimenamą įvaizdį.

Šis meistriškumas technologijų aspektu ir tobulumo siekis tapo naujojo „Renault Austral“ dizaino leitmotyvu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas