Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Nissan“ atidarė atstovybę Klaipėdoje

„Nissan“ salono atidarymo akimirka
I.Ozturhan/15min.lt nuotr. / „Nissan“ salono atidarymo akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Esam, buvom ir būsim,– tokiu šūkiu vadovaudamiesi NISSAN atstovai, įmonė UAB „Techruna“, Klaipėdai ir Vakarų Lietuvai ketvirtadienį pakvietė savo klientus ir partnerius į naujojo salono atidarymą.

Kai prieš keletą metų reikėjo apsispręsti, ar prieškrizinė situacija – pats tinkamiausias laikas plėtrai, rekonstrukcijai, aplinkui girdėjome vien abejones. Bet nusprendėme, kad buvome vakar, esame šiandien ir būsime rytoj. Niekas nesitęsia amžinai. Net ir krizės. Šiandien matome, kad buvome teisūs.

Krizė slapta, pardavimai auga, auga žmonių noras važinėti ne tik teisingais, bet ir tvarkingais automobiliais. Juo labiau, kad ir kompanija NISSAN demonstruoja energingą ir pozityvų veržlumą.

Praėjo keleri metai nuo pirkimų vajų sukėlusio automobilio NISSAN Qashqai pristatymo, o šiandien, naujojo salono atidarymo metu Klaipėdai ir Lietuvai pristatome dar japonų šedevrą – NISSAN JUKE (tariame „džiuk“).

Nepasakojant apie JUKE smulkiau (tai prieinama internete), galiu pasakyti tik viena – šis automobilis nė vieno kliento nepalieka abejingo. Didžioji dalis mačiusių ir važiavusių nebeklausia kainos (o ji kaip paprasto lengvojo automobilio), jie klausia automobilio pristatymo terminų. Bet tai tik žodžiai... Ko verti žodžiai, kai Jūs galite ateiti ir įsitikinti patys.

Taip pat atidarymo metu parodėme jau greitai rinkoje pasirodysiantį naująjį NISSAN  MICRA, kurio oficialus pristatymas numatomas 2011 metų pirmoje pusėje. Ir, žinoma, parodėme mūsų ateities elektromobilį NISSAN LEAF. Tik jo modelį, bet vis dėlto.

Techruna šeimininkai svečius priėmėme naujame 550 m2 salone, kuris įsikūręs adresu Bangų g. 25, Klaipėda.

Atnaujinto salono atidarymas, kuris buvo sumanytas daugiau kaip betarpiškas pabendravimas tarp Nissan atstovų (atidaryme dalyvavo Nissan Baltic country manager M. Mikk su visa savo komanda) ir esančių klientų pavyko. Jo metu žmonės galėjo ne tik pabendrauti tarpusavyje, bet ir sugeneravo naujų idėjų. Juk vis dėlto susirinko bendraminčiai – visi neabejingi NISSAN‘ui. Kokios tai idėjos, šiandien dar neatskleidžiama. Vienos bus įgyvendinamos gana greitai, 2–3 mėn. laikotarpyje, kitoms reikės iki metų laiko. Bet visos idėjos pateko į derlingą dirvą ir tikimės duos vaisių.

Apibendrinant, apgailestaujame tik dėl vieno –  nors susirinko virš 100. žmonių, tačiau tai tik nedidelė Vakarų Lietuvos NISSAN’iečių dalis. Ir su baime pradedame galvoti, kad praeis metai kiti ir esamo salono mums bus vėl maža.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Nissan“
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas