Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Nissan Pulsar“ saugumo technologijos pritaikytos povandeniniame robote

„Nissan“ povandeninis robotas
„Nissan“ povandeninis robotas
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Naujojo „Nissan Pulsar“ vairuotojų džiaugsmas – aplinkos stebėjimo monitorius, leidžiantis automobiliu saugiai manevruoti ankštose erdvėse, rado pritaikymą vandenynų dugno tyrinėjimui. Ši technologija leis nuotoliniu būdu valdomiems robotams tyrinėti vandenynų dugną, ieškant gamtinių išteklių. Ji taip pat suteiks autonominio valdymo galimybę.

Aplinkos stebėjimo monitorius jau dabar naudojamas naujajame „Nissan Pulsar“, populiariuosiuose „Juke“ ir „Qashqai“, taip pat „X-Trail“ ir „Note“ modeliuose. Jis leidžia tiek vairuotojui, tiek pačiai sistemai stebėti visą, automobilį supančią aplinką, 360 laipsnių kampu. Sistema, užfiksavusi automobilio kelyje atsiradusius judančius objektus, apie tai perspėja vairuotoją. Tai leidžia efektyviai sumažinti susidūrimo galimybę.

Dabar ši sistema sudomino Japonijos jūrų ir žemės mokslo ir technologijos agentūrą JAMSTEC ir kartu su ja veikiančią bendrovę „Topy Industries, Ltd.“. Jų bendrai vykdomo projekto tikslas yra sukurti vandenyno gelmių tyrinėjimui reikalingą įrangą. Vienas iš tokių įrenginių bus dugnu važiuojantis ir naudingų išteklių ieškantis robotas. „Nissan“ tiekiama aplinkos stebėjimo sistema su trimate vaizdo apdorojimo įranga leis robotui automatiškai aptikti jo kelyje esančias kliūtis ir šių išvengti.

„Nissan“ šią sistemą naudoja jau nuo 2007 metų. Ji bus pritaikyta ir bepiločiuose automobiliuose, kurie rinką pasieks jau iki 2020 metų. Tikimasi, kad visos šios sistemos leis kompensuoti vairuotojų patirties trūkumus ir ženkliai sumažinti eismo įvykių skaičių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas