Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oficialu: „Volkswagen“ teigia, jog „Suzuki“ pažeidė sutartį, įsigydami dyzelinius variklius iš „Fiat“

„Volkswagen“ ir „Suzuki“
Gamintojų nuotr. / „Volkswagen“ ir „Suzuki“
Šaltinis: 15min
0
A A

2009-ųjų gruodį „Volkswagen“ įsigijo 19,9 procentų „Suzuki“ akcijų. Kompanijos turėjo gana šiltus santykius, kuriuos smarkiai sutrikdė netikėtas japonų sprendimas. Abi kompanijos tikėjosi, jog skandalas neišeis į viešąją erdvę, tačiau įvyko šiek tiek kitaip.

„Suzuki“ koncerno vadovas, Osamu Suzukis teigė, jog abi šios kompanijos nebendrauja, tačiau „Volkswagen“ atstovai nusprendė reikalą pasukti kita linkme: jie paviešino šią problemą bei paskelbė oficialų pranešimą.

Didžiausias Europos automobilių gamintojas teigia, jog „Suzuki“ pažeidė kontrakto sąlygas, įsigydami dyzelinius variklius iš kito gamintojo. Nors ir VW nepaminėjo, kas yra tas „kitas gamintojas“, žinoma tiek, kad „Suzuki“ neseniai turėjo svarbių reikalų su „Fiat“ grupe dėl dyzelinių variklių.

„Volkswagen“ atstovai teigia, jog „Suzuki“ koncernui jie suteiks keletą savaičių, kad šie bet kokiomis priemonėmis pasitaisytų.

Vokiečiai taip pat sako, jog toks taktinis žingsnis gali būti apgailėtinas, tačiau yra būtinas. Jie privalo būti informuojami apie visus „Suzuki“ planus bei ketinimus. Nekreipiant dėmesio į šį konfliktą, „Volkswagen“ negaili gerų atsiliepimų apie japonų gamintoją: jų teigimu, tai – didelį potencialą turinti investicija.

Tačiau įdomu ir tai jog tarpusavio santykiais VW nebuvo patenkinti net ir iki šio konflikto. Vokiečiai sako, jog jų bei japonų tarpusavio partnerystė naudos atneša mažiau nei buvo tikėtasi. Per pirmąjį 2011-ųjų pusmetį, finansinės ataskaitos neįrodė, jog sutartis su japonais atneš gamintojui papildomo pelno.

Būtų įdomu išgirsti, ką „Suzuki“ atstovai mano apie visa tai...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas