Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 12d. 16:08

„Porsche“ paviešino vaizdo įrašą, kaip gaminamas „Taycan“: žada ir pigesnę elektromobilio versiją

„Porsche Taycan“ gamykla
„Porsche Taycan“ gamykla

Nuo pat pirmo žingsnio iki dulkių nušluostymo – „Porsche“ paviešino naują vaizdo įrašą, kuriame labai detaliai matyti, kaip Štutgarte (Vokietija) esančioje automobilių gamykloje yra pagaminamas naujasis „Porsche Taycan“ elektromobilis.

Rugsėjo pradžioje „Porsche“ kompanija Štutgarte, Cufenhauzeno pramoniniame rajone, atidarė pirmajam elektromobiliui „Taycan“ skirtą gamybos liniją.

„Porsche Taycan“ elektromobilis kompanijai yra labai svarbus. Tai yra didžiausias kiekis pinigų, kuriuos Vokietijos automobilių gamintojas yra kada nors investavęs į vienos transporto priemonės programą, ir panašu, kad jie labai didžiuojasi savo pasiekimu.

„Porsche“ iki 2022 m yra numačiusi į elektromobilių tyrimus ir gamybą investuoti daugiau nei 6 mlrd. eurų. Vien investicijos į naująją gamybos liniją Cufenhauzene sudaro daugiau nei 700 mln. eurų, o įskaičiuojant kėbulų gamyklą, kurioje kuriami ir kiti „Porsche“ modeliai, daugiau nei 1 mlrd.

„Porsche“ kompanija paviešino neapdorotą ir specialiai nepagražintą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip naujoje gamykloje žingsnis po žingsnio gaminami „Porsche Taycan“ elektromobiliai.

„Porsche“ pabrėžia, jog gamykloje „kiekvienas gamybos žingsnis yra optimizuotas tam, kad būtų galima „Taycan“ gaminti efektyviai ir preciziškai tiksliai – pasiekiamas aukščiausias meistriškumo lygis, įgimta „Porsche“ savybė.“

Vaizdo įrašas išties labai įdomus, įskaitant tokius momentus, kaip jėgos pavaros ir transporto priemonės kėbulo sujungimas.

„Porsche“ taip pat paskelbė, kad šioje gamykloje dar papildomai priims 500 darbuotojų ir iš viso dabar prie „Taycan“ elektromobilio gamybos darbuosis 2000 specialistų.

Iš pradžių „Porsche“ planavo per metus pagaminti 20 000 vienetų „Porsche Taycan“ elektromobilių, o tai yra visai nemažas kiekis, turint omenyje tai, kad „Porsche“ gamina išskirtinai aukštos klasės automobilius.

Dabar automobilių gamintojas teigia, kad padidins „Porsche Taycan“ gamybos apimtis, kadangi mato išaugusį pirkėjų susidomėjimą bei elektromobilio paklausą.

„Porsche Taycan“ susilaukė didelio susidomėjimo, nors daugelis jo kainą ir laiko aukšta. „Taycan Turbo“ kainuoja apie 150 000 JAV dolerių, o „Taycan Turbo S“ versija – 185 000 dolerių.

Nepaisant to, daug žmonių pateikė elektromobilių rezervacijas anksčiau nei „Porsche“ patvirtino kainas. Taip pat gamintojas teigia, kad pigesnės „Taycan“ versijos turėtų pasirodyti kitais metais.

VIDEO: How the Taycan is Made (raw footage)
Technologijos.lt
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas