Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 23d. 08:44

Prabangiojo „Mercedes-Benz X“ dienos suskaičiuotos?

„Mercedes-Benz X-Class“ pikapas
Gamintojų nuotr. / „Mercedes-Benz X-Class“ pikapas

Prabangaus "Mercedes-Benz X" klasės pikapo likimas, jeigu tikėsime užsienio žiniasklaida, pakibo ant plauko.

Priminsime, kad kurdami pikapą vokiečiai paprašė „Renault – Nissan“ pagalbos. Šis aljansas mielai paskolino naujausio modelio „Nissan Navarą“. Jį vokiečių inžinieriai perdarė ir sukūrė X klasę. Pirmoji versija dar turėjo nemažai „bendrų“ dalių, tačiau vėliau pasirodęs modelis su V6 varikliu jau buvo tikras, mažai kuo „kolegas“ iš Japonijos beprimenantis, „vokietis“, rašo Trucker.

Deja, panašu, kad ir po tokių permainų modelis nepateisino su juo sietų vilčių. Kaina pasirodė per daug didelė – daugelyje šalių už kiek mažesnius pinigus buvo galima įsigyti „Volkswagen Amarok“ ar tą pačią „Nissan Navara“. Be to, dar nespėjus „apšilti kojų“, naujovė jau buvo atšaukta serviso kampanijai, tai irgi nepridėjo populiarumo.

„Automotive News Europe“, remdamasis neįvardintu šaltiniu pačioje įmonėje, pranešė, kad „Mercedes-Benz X“ klasės gamyba bus nutraukiama, nes „Daimler“ bando optimizuoti sąnaudas. Nedžiugino ir premium segmento pikapų pardavimai. Teigiama, kad per visus praėjusius metus pasaulyje buvo nupirkti tik 16 700 tokių automobilių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie Gazas