Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 9d. 18:59

Premjera: unikalūs konkurso „DKV LIVE Metų sunkvežimis“ vaizdai

Ne vienerius metus Lietuvoje buvo renkamas komercinis automobilis, kasmet išrenkamas geriausias šalies rinkos lengvasis automobilis. Ir nors logistikos sektorius Lietuvoje generuoja reikšmingą dalį bendrojo vidaus produkto (BVP), į sunkvežimius dėmesys pirmą kartą atkreiptas tik šiemet.

Lietuvos žurnalistų autoklubas drauge su mobilumo paslaugas visoje Europoje teikiančia įmone „DKV Mobility“ nusprendė, kad metas išrinkti geriausią Lietuvos sunkvežimį. Po ilgų ir kruopščių bandymų, patikrų, ekspertų vertinimų, pirmuoju Lietuvos „DKV LIVE Metų sunkvežimiu“ išrinktas dyzelinis „Scania S“ modelis.

Tačiau kelias iki šio, kas dvejus metus Lietuvoje vyksiančio, konkurso ir jo rezultatų buvo ilgas. Apie tai, kas vyko konkurse ir jo užkulisiuose, kokie svarbūs rekordai pasiekti, pasakojama specialiame reportaže.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

25:11
10:24
04:58

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas