Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 26d. 16:17

Pristatyti 350 AG turintys „Volvo Polestar“ serijos modeliai

„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“
„Volvo“ nuotr. / „Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“

Naujieji „Volvo“ S60 ir V60 „Polestar“ modeliai jau parengti prekybai 2014 m. keturiuose pasaulio žemynuose. Pirmosiomis šalimis, kuriose bus parduodami nauji modeliai, taps Kanada, Nyderlandai, Japonija, Švedija, Šveicarija, Didžioji Britanija ir JAV. Kitais metais bus patvirtintos likusios rinkos ir gamintinų automobilių skaičius, rašoma „Volvo“ pranešime spaudai.

„Mes didžiuojamės galėdami pristatyti naujuosius „Volvo“ S60 ir V60 „Polestar“ modelius. Automobilis sukurtas tiems, kurie kaip ir mes turi aistrą „Polestar“ – kai vairavimas yra esmė, ir kai vairavimo malonumą galima jausti visus metus, visuose keliuose ir bet kokiomis oro sąlygomis. Tai yra mėgstančio vairuoti automobilis realiam gyvenimui,“ – sakė Christianas Dahlis, „Polestar“ vadovas.

„Sukonstravę V60 modelį, mes didžiuojamės tęsdami ir turtindami greitųjų universalų tradicijas, kurios gerai žinomos mūsų entuziastams nuo Britanijos kėbulinių automobilių čempionatų laikų, kai startavo „Volvo 850 BTCC“, – tęsia Christianas Dahlis.

„Mūsų bendradarbiavimas automobilių sporto srityje su „Polestar“ vyksta jau beveik du dešimtmečius ir tai leidžia pamatyti, kaip „Polestar“ gali panaudoti savo patirtį automobilių sporte konstruojant įdomius ir konkurencingus modelius“, – sako Derekas Crabbas, „Volvo Car Group“ automobilių sporto padalinio direktorius.

„Labai malonu matyti , kaip „Polestar“ pavyko sujungti jų konstruktorių pagerintas S60 ir V60 vairavimo eksploatacines savybes su gamykline paslaugų programa, atsižvelgiant į aukščiausio lygio saugos funkcijas bei sertifikuotą taršą. Todėl klientai, įsigyję šį modelį, gaus geriausius „Polestar“ ir „Volvo“ sprendimus“, – sakė Alainas Visseris, „Volvo Cars“ vyriausiasis viceprezidentas rinkodarai, pardavimams ir klientų aptarnavimui.

„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“
„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“

Visoms oro sąlygoms

Naujasis modelis konstruotas naujausios kartos „Volvo S60 ir V60“ pagrindu ir pažymi „Polestar“ modelių gamos gamybos pradžią. 

Pravažiuota tūkstančiai kilometrų vingiuotais kalnų keliais, greitkeliais, nuo Pietų Europos iki Šiaurės Švedijoje.

„Mes tęsiame savo darbą kuriant tikrąjį vairuotojo automobilį, kuris neapsiriboja tik keliomis konkrečiomis vairavimo sąlygomis, o yra malonus bet kur – jūsų mėgstamuose vingiuotuose keliose ar vežant šeimą ilgoje kelionėje, nesvarbu ar tai vasara, ar tai žiema. Ir, mano nuomone, mus lydi sėkmė“, – džiaugiasi Robertas Dahlgrenas, „Polestar“ lenktynininkas-bandytojas.

„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“
„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“

Važiuoklė

Padidintas važiuoklės tvirtumas, spyruoklės 80% standesnės, lyginant su „S60 R-Design“ versija. Šie pokyčiai kartu su aukšto lygio „Öhlins“ amortizatoriais ir 20 colių „Polestar“ ratlankiais suteikia preciziškumą, komfortabilumą ir vairavimo malonumą.

Stabdžiai

Didelių pakitimų patyrė ir stabdžių sistema. Labiausiai matomi yra 371 mm skersmens aušinami priekiniai diskai ir „Brembo“ suportai, garantuojantys aukšto lygio stabdymo savybes.

Aerodinamika

Išskirtinės „S60 ir V60 Polestar“ eksploatacinės savybės pasiektos ir pagerinus aerodinamines savybes. Tai subtiliai, bet efektyviai padaryta atsižvelgus į gautus bandymų rezultatus „Volvo Cars“ aerodinaminiame tunelyje.

Pokyčiai yra matomi žiūrint į priekinį oro aptaką, kuris optimizuoja apatinį oro srautą, taip pat ir į galinį oro aptaką bei difuzorių, didinantį prispaudžiamąją jėgą.

„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“
„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“

Variklis

Šešių cilindrų T6 variklis su turbina bei tarpinio oro aušintuvu yra 350 AG/257 kW galios, (esant 5700 aps./min), sukimo momentas – 500 Nm (esant 2800 aps.). Išmetamosios dujos išeina per nerūdijančio plieno 2,5 colio skersmens vamzdžius, suteikiančius specifinį variklio garsą.

Transmisija

Šešių laipsnių automatinė pavarų dėžė komplektuojama su nauja greito pavarų perjungimo prie vairo sistema, kuri kartu su keturiems varomiems ratams skirta ir „Polestar“ pritaikyta „Haldex“ sistema, leidžia automobiliui 100 km/h greitį išvystyti per 4,9 s, maksimalus greitis – 250 km/h. 

Pavarų dėžė, taip pat keturių varančiųjų ratų bei traukos kontrolės sistemos pritaikytos aktyviam vairavimo stiliui bei maksimaliam sukibimui esant įvairioms situacijoms.

„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“
„Volvo“ nuotr./„Volvo V60 Polestar“ ir „Volvo S60 Polestar“

Interjeras

Salono apdailai, pavyzdžiui, vairaračiui, sėdynėms ir kt., panaudotos naujos detalės, medžiagos, „Polestar“ spalvos.

„Mes žengėme didelį žingsnį į priekį visose srityse, nuo važiuoklės ir variklio, iki interjero bei eksterjero detalių. Plėtros darbai buvo sutelkti siekiant sukurti automobilį, kurį jūs norite naudoti kiekvieną dieną, tiek iš praktinės pusės, tiek ir iš emocinės,“ – pažymi Henrikas Friesas, „S60, V60 Polestar“ Techninis projekto vadovas.

Pardavimai ir pristatymas

„Polestar“ naujus S60 ir V60 pradės tiekti vidaus rinkoms 2014 m. birželio mėnesį.

„Mes visi labai džiaugiamės ir didžiuojamės pristatydami du naujus modelius, kaip dar vieną žingsnį į priekį „Polestar Engineered Volvo“ gamoje. Tai darydami kartu su „Volvo“, vienu pirmaujančiu pasaulyje automobilių gamintoju, esame labai patenkinti ir tikimės daug žadančios ateities,“ – įsitikinęs Christianas Dahlis, „Polestar“ vadovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas