Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Radioaktyvios mašinos - rusams?

Radioaktyvūs automobiliai keliauja į Rusiją
„Scanpix“ nuotr. / Radioaktyvūs automobiliai keliauja į Rusiją
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos naujienų agentūros praneša, jog nuo balandžio 1 dienos šios šalies Tolimųjų Rytų miesto Vladivostoko jūrų uoste susikaupė 47 automobiliai, kurių radiacinis fonas nuo 3 iki 6 kartų viršija natūralų. Visi šie lengvieji automobiliai, vienas autobusas ir autokeltuvas buvo atpukdyti iš Japonijos. Ištyrus radiacijos lygį, jie pastatyti į atskirą saugomą aikštelę.

Pirmieji „užteršti“ automobiliai Vladivostoką pasiekė iš Niigata uosto. Vien praėjusią savaite į  Vladivostoką buvo atpukdyti 26 automobiliai, kurių radiacinis fonas viršijo natūralų.

Ką daryti su šiais automobiliais, nežino nei jų savininkai, nei miesto valdžia. Ji įpareigojo savininkus nukenksminti mašinas, tačiau kaip tai padaryti ir kas už tai mokės – atsakymo nėra.

Tuo tarpu Vladivostoko valdžios atstovai išsikvietė šiame mieste reziduojantį Japonijos vicekonsulą situacijai aptarti. Šis patikino, kad visų iš Japonijos plukdomų automobilių radiacinis lygis yra griežtai kontroliuojamas ir kitose šalyse dėl to nekilo jokių problemų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas