Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 17d. 14:17

Rusijos gėda: atšaukia pusę visureigių UAZ, pagamintų nuo 2014 m.

Jubiliejinis UAZ 469
UAZ nuotr. / Jubiliejinis UAZ 469

Uljanovsko automobilių gamykla, sovietmečiu garsėjusi savo visureigiais UAZ, naudotais kolūkiuose, išgyvena ne pačius geriausius laikus. Nors gamykla nuolat giriasi atgimimu ir didėjančiais pardavimais, realybė jai negailestinga.

UAZ gamykla skelbia, kad atšaukia ne mažiau nei 70 000 automobilių „Patriot“, „Pikap“ ir „Kargo“, pagamintų nuo 2014 m. iki šių dienų. Iš viso – pusę visų pagamintų tuo laikotarpiu. Automobiliai pripažinti nesaugiais dėl sankabos vamzdelių ir elektros instaliacijos gedimų. Šias problemas oficialiai pripažįsta ir organizacija „Rossgoststandart“.

Kaip praneša Europos verslo asociacija (AEB), per šį laikotarpį iš viso parduoti 160 373 UAZ automobiliai, rašo avtovzgliad.ru.

Rusijos žiniasklaida pažymi, kad UAZ visureigiai vartotojams teikia nedaug džiaugsmo: jie dažnai genda, kartais užsiliepsnoja, netgi sprogsta. Todėl siūlo neapsiriboti vienkartinėmis atšaukimo akcijomis, o „ieškoti blogio šaknies“ – tikrinti technologijų diegimo kokybę, darbuotojų kvalifikaciją.

Tokio didelio automobilių kiekio atšaukimas – tikra tragedija ir didelė gėda. Jei ir toliau taip klostysis, UAZ rinkoje gali ir nebelikti, nebent gamyklą už ausų temptų valdžia. Tačiau ar to norės prezidentas V.Putinas? Ypač po to, kaip pats pateko į gėdingą situaciją UAZ modelio pristatymo metu.

Temos: 3 Visureigis UAZ Rusija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas