Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Subaru“ „EyeSight“ įranga sumontuota jau daugiau nei 300 tūkst. automobilių

„Subaru“ „Eyesight“ sistema
„Subaru“ „Eyesight“ sistema
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Daugelis nepriklausomų tyrimų tarnybų bei leidinių apie automobilius „Subaru EyeSight“ sistemą pripažino geriausia pasaulyje vairuotojų pagalbine vairavimo sistema. Iki kovo pabaigos buvo parduoti 308 333 „EyeSight“ įrangą turintys automobiliai.

„Subaru“ kelia itin aukštus reikalavimus saugumui, todėl, stengdamasi kuo labiau didinti automobilių patikimumą, įmonė šioje srityje nuolat dirba. Pirmieji automobiliai su įrengta „EyeSight“ saugumo sistema buvo parduoti 2008 m.

Šiuo metu gaminama jau trečiosios kartos „EyeSight“ sistema. „EyeSight III“ daugelis nepriklausomų tyrimų tarnybų yra pripažinusios geriausia. Taip pat automobilių leidiniuose ši sistema yra vertinama kuo palankiausiai.

„EyeSight“ veikimas pagrįstas eismą sekančios stereokameros darbu. Šią sistemą galima palyginti su viena papildoma akių pora, gebančia atskirti įvairius eismo dalyvius: automobilius, dviratininkus ir pėsčiuosius. „EyeSight“ geba sustabdyti automobilį iki visiško jo sustojimo, kuomet važiuojama 50 km/val. greičiu.

„Subaru“ „Eyesight“ sistema
„Subaru“ „Eyesight“ sistema

Japonijoje ši sistema pelnė aukščiausią J NCAP įvertinimą (40 taškų iš 40 galimų) ir ASV+ klasifikaciją. Mūsų automobilių rinkoje „EyeSight“ priklauso papildomai įrangai, kurios iš viso pageidavo 85 procentai „Subaru“ pirkėjų.

Lietuvos rinkai „EyeSight III“ buvo pristatyta 2015 m. visiškai atnaujintame „Outback“ modelyje. Pirkdamas šį modelį, klientas rinktis neprivalo – jame „EyeSight“ yra prabangios standartinės įrangos dalis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Subaru
Parašykite atsiliepimą apie Gazas