Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 liepos 3d. 17:51

Vilkikų puošyba: merginų atvaizdai, mistika ir fantastika

Vilkikų puošyba: merginų atvaizdai, mistika ir fantastika
Trucker nuotr. / Vilkikų puošyba: merginų atvaizdai, mistika ir fantastika

Tolimųjų reisų vairuotojai savo transporto priemones puošia taip pat mielai, kaip ir lengvųjų automobilių savininkai. Tiesa, vilkikų puošybai išleidžiamos sumos gali viršyti paties vilkiko kainą, tačiau gautas rezultatas to vertas.

Kadaise sunkvežimiai buvo naudojami tik kaip reklaminiai skydai. Vėliau situacija keitėsi ir sparčiai ėmė populiarėti aerografija – menas piešti tiesiai ant automobilio kėbulo, rašo trucker.lt.

Aerografijoje populiarios geometrinės figūros, žinomi atlikėjai ar aktoriai, merginų atvaizdai, mistika ir fantastika. Dažnai piešinys išeina toli už kabinos ribų ir apima visą sąstatą.

Aerografijoje populiarios geometrinės figūros, žinomi atlikėjai ar aktoriai, merginų atvaizdai, mistika ir fantastika.

Ypatingo menininkų dėmesio sulaukia klasikinės išvaizdos amerikietiški modeliai Kenworth, Mack, Peterbilt. Ir tai suprantama – keturkampė kabina, du išmetimo vamzdžiai, gausybė chromo – visa tai nuteikia kūrybai.

Europoje, kur „ilganosiai“ vilkikai neprigijo dėl sąstato ilgio apribojimų, puošiami mūsų keliams labiau įprasti modeliai. Įdomi detalė – europiečiai pamėgo Laukinių vakarų motyvus ir juos dažnai galima išvysti ant vilkikų šonų.

Pasaulyje, tiek anapus, tiek ir šiapus Atlanto, dažnai vyksta išdailintų vilkikų savininkų suvažiavimai, kuriems rinkos lyderiai, tokie kaip Volvo ir Scania, pristato specialiai gamyklose patobulintus pramoginius modelius.

Tapę tikrais meno kūriniais, sunkvežimiai ir toliau atlieka savo įprastas funkcijas – gabena krovinius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas