TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje atidarytas moderniausias šalyje automobilių kėbulų remonto ir dažymo centras

Vilniuje atidarytas moderniausias šalyje automobilių kėbulų remonto ir dažymo centras
Algimanto Brazaičio nuotr. / Vilniuje atidarytas moderniausias šalyje automobilių kėbulų remonto ir dažymo centras
Šaltinis: 15min
0
A A

Vakar Vilniuje įgaliotoji BMW ir MINI atstovė Lietuvoje UAB „Krasta auto“ atidarė moderniausią šalyje automobilių kėbulų remonto ir dažymo darbų centrą. Į naujausiomis technologijomis ir kvalifikuota komanda išsiskiriantį centrą, kuriame bus teikiamos visos automobilių kėbulų remonto ir dažymo paslaugos, įmonė investavo 1,5 mln. litų.

„Krasta auto“ servisų tinklo Lietuvoje vadovo Lauryno Sivilevičiaus teigimu, atidarydama modernų kėbulų remonto ir dažymo centrą įmonė tęsia praėjusiais metais pradėtą įgyvendinti techninio aptarnavimo paslaugų plėtros ir gerinimo programą.

„Naujasis kėbulų remonto ir dažymo darbų centras užtikrins aukščiausią techninio aptarnavimo paslaugų kokybę šalyje, kurią garantuos pagal aukštesnius nei gamintojo reikalavimai apmokyta, nuolat tobulėjanti kvalifikuotų darbuotojų komanda ir modernesniausia įranga, kuri taip pat padės užtikrinti ir procesų ekologiškumą“, - sako jis.

Anot L. Sivilevičiaus, naujojo centro įkūrimą paskatino ir tai, jog daugiau nei 15 metų veikęs senasis kėbulų remonto darbų cechas nebeatitiko mūsų pačių keliamų reikalavimų ir vis tobulėjančių automobilių bei jų remonto technologijų. „Todėl siekdami būti žingsniu priekyje ir savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, nusprendėme ne modernizuoti senąjį, o atidaryti naują, pavyzdinį kėbulų remonto ir dažymo darbų centrą, kuriame darbai užtruks greičiau nei iki šiol“, - sako jis.

„Krasta auto“ servisų tinklo Lietuvoje vadovo teigimu, per mėnesį šiame centre planuojama aptarnauti apie 150 automobilių. Naujasis centras yra įsikūręs šalia pagrindinio BMW, MINI, „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atsarginių detalių sandėlio, todėl šių automobilių vairuotojams leis užtikrinti dar didesnį paslaugų operatyvumą.

650 kv. metrų kėbulų remonto ir dažymo darbų centre, kuriame bus priimami visų markių ir dydžių lengvieji automobiliai, paslaugų kokybę, procesų ekologiškumą ir operatyvumą užtikrins viena didžiausių šalyje kompiuterizuota, energiją taupanti dažymo kamera, kurioje telpa ir lengvieji asmeniniai, ir lengvieji komerciniai automobiliai, taip pat 4 šiuolaikinės patogiam ir švariam darbui pritaikytos automobilių paruošimo dažymui vietos, 4 išrinkimo vietos, poliravimo vietos bei specialios, naujausių technologijų kompiuterizuotos kėbulų geometrijos atstatymo vietos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas