Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Volkswagen“ keičia gamybos struktūrą

„Volkswagen“ gamykla
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Volkswagen“ gamykla
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo metu „Volkswagen Group“ koncernas atlieka esminį gamybinių pajėgumų pergrupavimą. „Volkswagen Crafter“ furgoną pakeisiantis modelis nuo 2016 metų bus gaminamas Lenkijoje, Vžešnios miestelyje, kur jau šių metų pabaigoje bus pradėta statyti nauja gamykla, ateityje sukursianti maždaug 2300 naujų darbo vietų. Taip pat nuo 2016 – ųjų „Volkswagen Tiguan“ bus gaminamas ne tik Volfsburge, bet ir Hanoveryje, o kitos kartos „Porsche Panamera“ - išimtinai vien tik Leipcigo gamykloje, rašoma kompanijos pranešime spaudai.

Per 50 km nuo Poznanės nutolęs Vžešnios miestelis taps antrąja „Volkswagen“ koncerno komercinio transporto gamybos padalinio „Volkswagen Nutzfahrzeuge“ gamybos baze. Nepamirškime, jog Poznanės mieste esančioje „Volkswagen“ komercinio transporto gamykloje jau daugiau nei dešimtmetį nuo konvejerio rieda furgonai „Volkswagen Caddy“. 

„Volkswagen Caddy“ gamyba Lenkijoje vyksta ypač sėkmingai, o Poznanės pašonėje esantis Vžešnios miestelis su apylinkėmis mums suteikia idealią ekonominę infrastruktūrą ir darbo rinkos išteklius“, – komentuodamas vietos būsimai gamyklai pasirinkimą kalbėjo „Volkswagen Nutzfahrzeuge“ valdybos narys dr. Ekhardas Šolcas.

Naujoji gamykla įsikurs maždaug 220 hektarų plote. Čia iškils kėbulų gamybos, dažymo ir surinkimo cechai. Statyba prasidės šių metų pabaigoje, o gamybos pradžia numatyta paskutinįjį 2016 metų ketvirtį.

Nuo 2016 – ųjų visi naujos kartos „Porsche Panamera“ modeliai bus gaminami ir surenkami vien tik Leipcige esančioje „Porsche“ gamykloje

Hanoveryje esančioje „Volkswagen“ lengvųjų automobilių gamykloje nuo 2016 metų dalis „Volkswagen Tiguan“ miesto visureigių bus gaminami naudojant modulinę „Modular Transverse Matrix“ platformą. Vėliau į šią platformą bus pervesti visi „Tiguan“. Šis žingsnis – vienas iš „Volkswagen“ koncerno vykdomo laipsniško gamybos modernizavimo etapų, atliekamų esamose gamyklose.

Gamybos proceso permainos palies ir „Porsche“ markę. Nuo 2016 – ųjų visi naujos kartos „Porsche Panamera“ modeliai bus gaminami ir surenkami vien tik Leipcige esančioje „Porsche“ gamykloje. O dar 2009 m. visuomenei pristatytas šis ketverių durų „Porsche“ modelis iki šiol tebegaminamas, dažomas ir surenkamas Hanoveryje esančioje „Volkswagen“ gamykloje, o į Leipcige esančią „Porsche“ „kalvę” buvo siunčiamas tik galutinio surinkimo ir derinimo darbams. 

Ruošiantis šiai gamybos reorganizacijai, Leipcige esančioje gamykloje intensyviai statomi nauji cechai ir montuojami nauji gamybos įrengimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas