Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 30d. 15:55

„Volkswagen“ keičia pavadinimą, bet paskelbė šią žinią per klaidą

Kaip atrodys elektromobilis „Volkswagen ID. 1“
Gamintojo nuotr. / Kaip atrodys elektromobilis „Volkswagen ID. 1“

Taip, iki balandžio 1-osios liko dar pora dienų, todėl darome prielaidą, kad tai ne pokštas: „Volkswagen“ JAV rinkoje pasiruošusi pakeisti pavadinimą.

Dėl perėjimo prie elektra varomų transporto priemonių „Volkswagen“ bus pakeista į „Voltswagen“. Ir tai ne pokštas.

Šis žingsnis vertinamas kaip būdas prekės ženklui parodyti visišką įsipareigojimą pereiti nuo dyzelinu ir benzinu varomų transporto priemonių prie elektrifikavimo.

Publikavo neišbaigtą pranešimą spaudai?

Būtų galima pamanyti, jog tai yra balandžio 1-osios progai skirtas pokštas, tačiau jau ne vienas žiniasklaidos portalas, įskaitant CNBC, „The Automotive News“ ir „USA Today“, pranešė, kad prekės ženklas iš tiesų pakeis savo pavadinimą JAV rinkoje.

„Galbūt pakeisime savo „K“ į „T“, tačiau tai, ko nekeičiame, yra šio prekės ženklo įsipareigojimas gaminti geriausias savo klasės transporto priemones“, – pranešime spaudai sakė „VW of America“ vadovas Scottas Keoghas.

Panašu, kad „Volkswagen“ 2021 m. kovo 29 d. netyčia paskelbė pranešimą spaudai, kuris buvo neišbaigtas ir skirtas 2021 m. balandžio 29 d.

Išleistas pranešimas buvo greitai pašalintas, bet ne anksčiau, nei CNBC sugebėjo jį pastebėti. Pavadinimo keitimas apibūdinamas kaip „vieša bendrovės būsimų investicijų į e. mobilumą deklaracija“.

Į „Volkswagen“ svetainę nebuvo įsilaužta, pranešimas nėra pokštas, tai nėra rinkodaros triukas ir planuojama, kad pakeitimas bus nuolatinis – sakė asmuo, žinantis bendrovės planus.

Be to, išplatintame pranešime teigiama, kad bendrovės elektromobilių modeliams bus uždėtas „Voltswagen“ išorinis ženklelis, o ne elektromobiliai toliau puikuosis neseniai atnaujinta bendrovės VW emblema. Tuo tarpu motininė įmonė „Volkswagen Group“ Vokietijoje išlaikys dabartinį pavadinimą.

„Volkswagen“ vokiečių kalba reiškia „žmonių automobilis“, tačiau angliškai jis neturi jokios konkrečios reikšmės. Todėl nesitikėtume, kad pavadinimo pakeitimas bus sutiktas su JAV vartotojų pasipriešinimu.

CNBC pranešė, kad asmuo, susipažinęs su bendrovės planais, patvirtino informaciją. Neįvardytas asmuo paprašė likti anonimu, nes planai dar nebuvo skirti viešai skelbti. CNBC taip pat teigė, kad dyzelinu ir benzinu varomose transporto priemonėse VW logotipas bus rodomas tamsiai mėlyname fone, o elektromobiliuose – šviesiai mėlyname fone.

Taigi akivaizdu, kad tai yra tikri planai. Galbūt tai yra „Volkswagen“ bandymas pagaliau nuplauti „Dieselgate“ skandalo dvoką.

CNN informacija

CNN Business taip pat domėjosi šia istorija. Oficialaus patvirtinimo, kad pavadinimas bus keičiamas negavo. Taip pat nerado „Voltswagen“ pavadinimo JAV patentų biuro duomenų bazėje. Kita vertus, paraiškos galimai nebuvo dėl to, kad kompanija nenorėjo anksčiau laiko atskleisti kortų.

CNN taip pat pažymi, kad egzistuoja reali „Voltswagen“ Twitter paskyra, kuri administruoja Jungtinės Karalystės atstovybė.Tačiau ši paskyra kol kas nėra aktyvi, paskutinis įrašas darytas rugsėjį.

Vis dėlto, anot ištrinto pranešimo spaudai, JAV „Volkswagen“ vardas turėtų būti keičiamas gegužės mėnesį.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas