Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 1d. 06:08

Volstryto analitikai prabilo apie „Tesla“ ateitį: bus nelygus kelias

„Tesla“ pikapo koncepcija
Twitter iliustr. / „Tesla“ pikapo koncepcija

„Tesla“ kompanija yra viena tų, kuri ypač priešina Volstryto finansų analitikus. Yra dalis tokių, kurie nuolat ieško progų pareikšti apie vis artėjantį kompanijos bankrotą, tačiau vis daugiau analitikų teigia, kad „Tesla“ (TSLA) kompanijos ateitis nuostabiai šviesi. Paskutinieji analitikų vertinimai ypač geri tiek kompanijai, tiek ir jos akcijų turintiems investuotojams.

„Wedbush Securities“ analitikas Danielis Ivesas teigia, kad „Tesla“ (TSLA) kompanijos akcijos ir ateityje suteiks daug optimizmo investuotojams.

„Per pastaruosius 30 metų Tesla tapo viena iš dinamiškiausių technologijų inovatorių ir, mūsų nuomone, jau įžengė į gerbiamų įmonių kategoriją, tokių kaip Apple ir Amazon, kuri per pastarąjį dešimtmetį pakeitė vartotojų pirkimo įpročius ir elgesį“, – teigė Ivesas.

Jis taip pat pridūrė, kad „Tesla per ateinančius metus išliks technologijų titanu, net nepaisant galimų trumpalaikių turbulencijų. Žvelgdami į ateitį, manome, kad Tesla turi patį pažangiausią produktų planą technologijų erdvėje ateinantiems 5-10 metų.“

VIDEO: This is a pivotal inflection point in the Tesla story, says Wedbush's Dan Ives

„Business Insider“ Ivesas dar pažymėjo, kad „nors ilgame kelyje bus visko, tačiau tikimės, kad iki 2020-ųjų metų visame pasaulyje bus kasmet pagaminama nuo 750 000 iki 1 milijono vienetų Tesla elektromobilių ir toks tikslas yra tikrai pasiekiamas. Per ateinančius 5-10 metų bus dar efektyvesnė elektromobilių gamybą ir tai leis Tesla kompanijai pasiekti akivaizdžiai matomą pelningumo šuolį.“

Ivesas pabrėžė, kad tai „bus nelygus kelias... [bet] mes manome, kad Tesla 2019-aisiais turi puikią galimybę padidinti Model 3 elektromobilių pardavimus iki tokio lygio, kad tai taps masiniu FCF ir nešančiu didelį pelną, kaip kad nurodėme savo detalioje 2022-2030 automobilių gamybos apimčių analizėje“.

FCF yra grynasis pinigų srautas, kuris yra lygus pagrindinės veiklos pinigų srautui atėmus iš jo įsigytų investicijų (per tą patį ataskaitinį laikotarpį) vertę. Šis rodiklis parodo kiek įmonei realiai lieka pajamų iš pagrindinės veiklos.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas