Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Volvo Trucks“ programėlė išmaniesiems telefonams padeda greitai surasti reikiamas paslaugas

„Volvo Trucks“ programėlė
Gamintojo nuotr. / „Volvo Trucks“ programėlė
Šaltinis: 15min
0
A A

Nauja „Dealer Locator“ programėlė „Volvo Trucks“ klientams padeda surasti informaciją apie artimiausią atstovybę arba servisą išmaniajame telefone. Programėlės turinys nuolat atnaujinamas, siekiant užtikrinti naujausius duomenis apie visą „Volvo Trucks“ tinklą pasaulyje, kurį sudaro daugiau nei 2300 atstovybių ir serviso centrų.

„Volvo Trucks“ turi platų serviso centrų tinklą ir jis nuolat auga. „Dealer Locator“ programėlė leidžia klientams pasiekti šį didžiulį tinklą greitai ir paprastai. Naudodamiesi išmaniuoju telefonu klientai gali lengvai rasti servisą, esantį arčiausiai nuo jų buvimo vietos. Žemėlapyje rodomos artimiausios atstovybės bei serviso centrai, čia taip pat pateikiamos darbo valandos bei kontaktinė informacija. Sunkvežimių vairuotojai gali ieškoti ir konkrečios reikiamos paslaugos ar peržiūrėti susijusių paslaugų sąrašą.

Gamintojo nuotr./„Volvo Trucks“ programėlė
Gamintojo nuotr./„Volvo Trucks“ programėlė

„Nauja technologija klientams suteikia didžiulę naudą. Šią programėlę patogu naudoti, ji leidžia greitai pasiekti reikiamą informaciją, – teigia „Volvo Trucks“ kokybės ir techninės pagalbos vyresnysis viceprezidentas Bengt Persson. – „Dealer Locator“ programėlė yra vienas iš pavyzdžių, kaip „Volvo Trucks“ pritaiko naują technologiją savo inovacijų programoje, siekiant serviso paslaugas padaryti dar veiksmingesnes. Programėlė suteikia mums galimybę būti arčiau klientų, nei esame buvę kada nors anksčiau. Nauja sąsaja pagerins komunikaciją abiem kryptimis, ir tai bus naudinga mums ir mūsų klientams vertinant iš kokybės perspektyvos.“

„Dealer Locator“ programėlė klientams suteikia keletą privalumų. Pirmiausia ji akivaizdžiai taupo laiką, nes klientai gali greitai surasti informaciją apie artimiausią „Volvo Trucks“ atstovybę ar servisą – tada ten nuvykti tampa paprasta. Galimybė labai greitai surasti jums reikiamą paslaugą taip pat yra svarbi bendrų „Volvo Trucks“ klientams siūlomų paslaugų dalis.“

„Dealer Locator“ yra labai patogi naudoti ir nesudėtinga programėlė. Kai parodomi paieškos rezultatai ir atstumas iki atstovybės ar serviso, vairuotojas gali su jais susisiekti telefonu arba el. paštu, taip pat gauti maršrutą į servisą spustelėjęs atitinkamą mygtuką“,– sako Torbjörn Holmström iš „Volvo IT“, kuris sukūrė šią programėlę.

„Dealer Locator“ programėlėje šiuo metu yra apie 1200 serviso centrų ir atstovybių koordinatės, šie duomenys nuolat atnaujinami. Programėlė apima visą pasaulį, išskyrus Šiaurės Ameriką, nes šiuo metu pagrindinis dėmesys sutelkiamas į Europos rinkas. „Dealer Locator“ programėlė „iPhone“ pristatyta birželio mėn., ją galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“. Programėlė jau pritaikyta ir išmaniesiems telefonams su „Android“ operacine sistema.

Atsisiųskite „Dealer Locator“ programėlę: iOS ar „Android“ telefonams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas