Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 22d. 17:51

„Volvo Trucks“ ruošiasi pristatyti naująją FH seriją

„Volvo Truck Corporation“ prezidentas Claesas Nilssonas
Gamintojo nuotr. / „Volvo Truck Corporation“ prezidentas Claesas Nilssonas

„Volvo Trucks“ ruošiasi netrukus pristatyti du naujus sunkvežimius: „Volvo FH“ ir „Volvo FH16“. „Sunkvežimis, kuris nugabens mus tolyn į ateitį.“ Taip Claesas Nilssonas, „Volvo Trucks“ prezidentas, trumpai apibūdina naujos kartos „Volvo FH“ ir „Volvo FH16“, kurie bus pristatyti jau šį rudenį.

Rugsėjo 5 d., trečiadienį „Volvo Trucks“ pristatys naujas geriausiai parduodamo „Volvo FH“ ir flagmano „Volvo FH16“ versijas. „Beveik du dešimtmečius transporto bendrovės rinkosi „Volvo FH“ serijos sunkvežimius dėl saugumo, efektyvumo ir aukštos kokybės. Pristatydami naująją seriją, ketiname tapti dar geresni visose trijose srityse“, – sako „Volvo Truck Corporation“ prezidentas Claesas Nilssonas.

Nustatomas naujas standartas

Siekiant užtikrinti naujo modelio atitikimą aukščiausiems reikalavimams, „Volvo“ specialistai, bendradarbiaudami su vairuotojais ir transporto bendrovėmis, atliko kaip niekad daug tyrimų. Rezultatas – sunkvežimis, kuris atitinka šiandienos poreikius ir siūlo sprendimus, kurių anksčiau niekas netaikė sunkvežimiuose.    „Mūsų klientų poreikiai nulėmė galutinį variantą, todėl esu įsitikinęs, kad dabar nustatome naują etaloną visoje sunkvežimių pramonėje,“ – sako C. Nilssonas.

Vienas iš prioritetinių tikslų buvo sukurti sunkvežimį, pasižymintį geriausiomis rinkoje valdomumo savybėmis. Keletas esminių patobulinimų suteikė „Volvo FH“ serijai stabilumo ir valdymo tikslumo. Šios savybės išbandytos kaskadiniu triuku, kurį atliko ėjimo aukštai ištemptu lynu pasaulio rekordininkė Faith Dickey. Ji perėjo lynu, ištemptu tarp dviejų 80 km/val. greičiu važiuojančių sunkvežimių.   „Mes viršijome savo pačių lūkesčius. „Volvo FH“ yra labiau automobilis nei sunkvežimis vertinant pagal valdymo tikslumą ir kryptinį stabilumą,“ – sako „Volvo Trucks“ gaminių skyriaus vadovas Martinas Palmingas.

Perversmą padariusi priekinė pakaba

Kartu su naująja „Volvo FH“ serija pristatoma ir nauja nepriklausomos priekinės pakabos IFS sistema sunkiasvoriams sunkvežimiams su vairu kairėje pusėje. „Volvo FH“ ir be IFS bus numeris vienas rinkoje, tačiau IFS padarys perversmą sunkvežimių pasaulyje valdomumo atžvilgiu. „Volvo FH“ su IFS pasaulyje pasižymės geriausiu manevringumu kelyje,” – sako M. Palmingas.

Gamintojo nuotr./Nepriklausoma priekinės pakabos sistema
Gamintojo nuotr./Nepriklausoma priekinės pakabos sistema

Priekiniai ratai turi nepriklausomą pakabą, todėl vieno rato judėjimas nedarys įtakos kito rato judėjimui. Dėl individualaus priekinių ratų judėjimo važiavimas bus švelnesnis ir tolygesnis.  Kadangi judesiai nėra perduodami nuo vieno rato į kitą, padidėja vairavimo tikslumo ir kontrolės pojūtis.

Premjera rugsėjo 5 d.

Pasaulinė premjera ir oficialus „Volvo FH“ serijos pristatymo renginys įvyks rugsėjo 5 d. 22.00 val. Lietuvos laiku Geteborge. Premjeriniai renginiai taip pat bus surengti Madride, Birmingeme, Paryžiuje, Roterdame ir Briuselyje. Be to, premjerą tiesiogiai bus galima stebėti internetu.

Susidomėjimas pristatymo renginiu yra didžiulis. Anot C. Nilssono, to priežastys akivaizdžios: „Jau daugiau nei 15 metų „Volvo FH“ yra patikimas augimo garantas ne tik „Volvo Trucks“, bet ir transporto bendrovėms visame pasaulyje. Naujasis „Volvo FH“ ir toliau vaidins šį reikšmingą vaidmenį. Tai novatoriškas sunkvežimis, kuriame daug dėmesio skiriama vairuotojui, o transporto bendrovėms leis dar labiau išplėsti gabenimų verslą. Tai sunkvežimis, kuris nugabens mus tolyn į ateitį.“

VIDEO: Volvo Trucks - Introduces the next generation of trucks: The new Volvo FH

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas