Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vorai įveikė „Mazda“ – gamintojas JAV dėl šių gyvūnų atšaukia 42 tūkst. automobilių

„Mazda 6“
Wikipedia.org nuotr. / „Mazda 6“
Šaltinis: FaceIT.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Japonų automobilių gamintojų „Mazda“ atšaukia Jugtinėse Valstijose apie 42 000 automobilių „Mazda 6“ dėl vorų, kurie dėl nežinomų priežasčių mėgsta apsigyventi būtent šiame modelyje, praneša puslapis „Engadget“.

Kompanija teigia, kad atšaukiami automobiliai, pagaminti 2009 m. rugsėjo 14 d. – 2011 m. gegužės 2 d. bei aprūpinti 2,5 litro keturių cilindrų varikliais. Būtent jų varikliuose vorai mėgsta sukti savo lizdus. Jų voratinkliai gali užkimšti kuro bako vamzdelius. Tai gresia kuro nuotėkiu ir transporto priemonės užsidegimo galimybe.

„Mazda Motors“ atstovai teigia, kad dėl vorų kol kas nebuvo incidentų, kuriuose nukentėtų žmonės. Be to, dėl šios problemos kenčia tik tie automobiliai, kurie eksploatuojami Š. Amerikoje, kadangi susiduriama su tam tikra vorų rūšimi, gyvenančia JAV pietiniuose regionuose.

Grąžinti gamintojui automobiliai „Mazda 6“ bus patikrinti, ar juose nėra vorų; taip pat bus atliktas profilaktinis valymas, kartu atnaujinta programinė įranga, kad būtų išvengta perteklinio spaudimo kuro sistemoje.

Beje, apie vorų hobį įsikurti būtent „Mazda 6“ automobiliuose buvo sužinota dar 2009 m. spalio mėnesį. Savo ruožu, gamintojas 2011 m. kovą buvo atšaukęs 35 000 automobilių dėl galimai kilusio gedimo pavojaus. Reikia manyti, kad japonų ekspertai pradės glaudžiau bendradarbiauti su gyvūnijos ekspertais bei sukurs naujų technologijų, kurios neleis, kad technika būtų taip lengvai išvedama iš rikiuotės.

FaceIT.lt
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas