Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 14d. 20:06

Žvilgsnis į ateitį: Japonijoje į orą pakyla net ir automobiliai

Japonijos elektronikos gamintoja jau išbandė skraidantį automobilį – kaip dronas atrodantis automobilis, „laikomas“ keturių propelerių, ore prabuvo net minutę.

Kompanijos NEC corp. patalpose Tokijuje specialiai dėl saugumo įrengtame narve automobilis skrido trijų metrų aukštyje, rašoma abc.net.au.

Japonijos vyriausybė turi užsibrėžusi tikslą, jog iki 2030 metų žmonės jau pradės naudotis tokiais automobiliais.

Bandymo zona pastatyta nuo 2011 metų, toje erdvėje, kurią nuniokojo cunamis, žemės drebėjimas bei po jo ištikusi branduolinė Fukušimos tragedija.

Tokios naujovės ir bandymai jau ne už kalnų ir kitose šalyse. Pavyzdžiui, Jungtinės Amerikos Valstijas ir Australiją vienijantis „Uber Air“ projektas. Jo metu bus suteikiama galimybė teikti oro taksi paslaugas. Pastarųjų bandymai turėtų prasidėti 2020-ais metais. O realios veiklos pradžia – 2023 metai.

Grįžtame prie Japonijos. Tokie skraidančios mašinos bandymai jau buvo atlikti to paties startuolio „Cartivator“ 2017 metais, tačiau buvo nesėkmingi, automobilis dužo. Tačiau panašu, kad šiemet sėkmė jų neapleidžia.

O naujosios technologijos bus panaudotos ir kitose operacijose, tokiose kaip kelionės į kosmosą ir kibernetinis saugumas.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie Gazas