„108 km Moterų iššūkio“ dalyvės išsidalijo taures: pergalę šventė „Wonder Women“ ekipa

Penktadienį Palangoje startavo ir tą pačią dieną finišavo keletą valandų trukusios „108 km Moterų iššūkio“ varžybos. Jose startavo 81-as moteriškas ekipažas. Savo jėgas damoms teko išmėginti tiek slalomo trasose, tiek papildomose rungtyse.
Apdovanojimų akimirka
Apdovanojimų akimirka / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Po simbolinio parado rato „Aurum 1006 km“ lenktynių trasoje visas „108 km Moterų iššūkio“ dalyvių karavanas pajudėjo į pirmąją slalomo trasą. Čia dalyvių laukė gana siaura, per dvi eismo juostas suformuota trasa. Trasoje merginų komandoms reikėjo parodyti kuo geresnius rezultatus.

Dar viena panaši užduotis komandų laukė Kretingoje. Merginos varžėsi motobolo trasoje, kurioje asfalto danga padengta smulkia skalda. Čia reikėjo ne tik greičio, bet ir tikslumo, mat suvaldyti automobilį ant tokios dangos nebuvo pati lengviausia užduotis.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Renginio akimirka

Taip pat damų komandų laukė ir dar keletas papildomų užduočių, tačiau didžioji dalis ekipų čia neklydo ir baudų sekundžių neprisirinko, todėl galutinį rezultatą lėmė būtent slalomo trasose pademonstruoti rezultatai.

Suskaičiavusi visus rezultatus paaiškėjo, kad šių metų „108 km Moterų iššūkį“ laimėjo komanda „Wonder Women“. „Supermergaitės“ buvo greičiausios abiejose slalomo trasose ir užtikrintai iškovojo pirmą vietą.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Apdovanojimų akimirka

Antrą laiką parodė „Fakto Auto Racing Ladies“ komanda, likusi antra abiejuose slalomuose. Trečiosios vietos taurę į viršų kėlė „Citus“ ekipa.

Tiesa, organizatoriai papildomais prizais apdovanojo ir dar tris komandas, užėmusias ketvirtą, penktą ir šeštą vietas. Jas užėmė atitinkamai „Sėlinančios vapsvos“, „Mėlynoji lagūna“ ir „Greičio fanės“.

Iki pasirodymo scenoje vos 0,06 sek. pritrūko ekipai „Auresa“, kuri užėmė septintą vietą tarp 81-os startavusios komandos.