Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 11d. 13:48

„Agrorodeo“ ekipažo skrydžiai „Samsonas Rally Rokiškis“ metu įaudrino gerbėjų fantaziją

Vaidoto Žalos ir Andrio Malnieko šuolis nuo kelio „Samsonas Rally Rokiškis“
World of petrol iliustr. / Vaidoto Žalos ir Andrio Malnieko šuolis nuo kelio „Samsonas Rally Rokiškis“

Vaidotas Žala ir Andris Malniekas „Samsonas Rally Rokiškis“ privalėjo laimėti, norėdami kovoti dėl Lietuvos ralio čempionų vardo šiais metais. Tačiau tuo pat metu jie turėjo išsaugoti piktąją „širšę“ („Škoda Fabia R5“) sveiką, nes „Agrorodeo“ komanda nori ją parduoti.

15min jau rašė, kad, spręsdamas finansinius uždavinius prieš artėjantį 2020 m. Dakarą, Vaidotas Žala išpardavė visą turimą sportinių automobilių parką – netgi „Bitutę“ („Seat“) ir „Kamanę“ („Hilux“).

Tačiau Vaidoto ir Andrio greitis Rokiškio trasose buvo labai įspūdingas. Toks įspūdis, kad ekipažas vadovavosi logika „pedal to metal“ (gazas dugnas, lietuviškai tariant) - kad niekam neliktų abejonių, kad šiuo metu Lietuvos ralyje greičiausias.

Trumpam dingo koncentracija

Toks važiavimas pareikalavo daugybės jėgų ir maksimalios koncentracijos. Viename iš etapų, GR 10, „Agrorodeo“ automobilis nuo kelio staiga nėrė į krūmus. Padaręs lankstą per krūmokšnių priaugusią pievą ir išvengęs akmens ar kelmo, duetas grįžo į trasą. Švelniai tariant, Vaidotui su Andriu nusišypsojo sėkmė ir labai plačiai.

Štai kaip šį epizodą komentavo lenktynininkai techninio aptarnavimo zonoje:

Šis lenktynių epizodas buvo toks įspūdingas, kad gerokai įaudrino ralio gerbėjų fantaziją. Kai kurie ralio fanatikai ėmė juokauti, kad Vaidotas tokiu būdu apvažiavo „dramblį“:

Tačiau „Agrorodeo“ komanda po apsilankymo techninio aptarnavimo zonoje greičio nemažino. Jūsų dėmesiui – kitas aviaciją primenantis epizodas GR 15, po kurio Andris Malniekas prisipažino nejuokais išsigandęs:

„Įsivaizduojate, automobilis lekia 170 km/val. ir staiga Vaidotas ima važiuoti ant dviejų ratų“, – jau finiše kalbėjo Andris Malniekas, puikiai atlaikęs išbandymus drąsa.

O štai šis epizodas, nufilmuotas ralio fanatikų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:28
03:17
02:11

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas