Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aiškėja, kas galėjo pavogti dokumentus apie Michaelio Schumacherio sveikatą

Michaelis Schumacheris „Bugatti EB110“ automobilyje
carpassion.com nuotr. / Michaelis Schumacheris „Bugatti EB110“ automobilyje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pamažu aiškėja, kas galėjo pavogti dokumentus apie daugkartinio F-1 čempiono Michaelio Schumacherio sveikatą. Su vagyste siejama sraigtasparnių skrydžių paslaugas teikianti Šveicarijos įmonė.

Kaip skelbia Independent.ie, šią informaciją patvirtino prokurorai.

F-1 legendos šeima buvo pasipiktinusi, kai praėjusį mėnesį buvo paviešinta, kad dokumentai apie M.Schumacherio sveikatą buvo pavogti ir bandoma juos parduoti žiniasklaidos priemonėms. Antradienį prokurorai pranešė susekę kompiuterį, kurio IP adresas, sieja Šveicarijos įmonę su pavogtais dokumentais.

IP adresas veda į sraigtasparnių įmonę Ciuricho srityje, – pranešė atstovas spaudai.

„IP adresas veda į sraigtasparnių įmonę Ciuricho srityje“, – pranešė atstovas spaudai, tačiau atsisakė atskleisti įmonės pavadinimą ar įtariamojo vagies tapatybę.

Skelbiama, kad įmonei dokumentai galėjo būti nusiųsti, sprendžiant kokiu būdu transportuojant komos būklės esantį M.Schumacherį, būtų mažiau rizikinga. Jis buvo gabenamas iš Prancūzijos ligoninės į Lozaną (Šveicarija).

Šaltinių teigimu, dokumentų apie sportininko sveikatą kopijos panašios į santrauką, parašytą M.Schumacherio gydytojo, jį gabenant į Šveicariją.

Sportininko vadybininkė Sabine Kehm perspėjo, kad dokumentai yra konfidenciali informacija ir perspėjo, kad bet koks jų paviešinimas susilauktų teisinių veiksmų.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas