Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 13:56

Alytaus Dainų slėnį sudrebinę „drifteriai“ išsidalijo taures ir metinės įskaitos taškus

Nuo praėjusio penktadienio ir pat vėlyvo sekmadienio Alytuje „drifto“ vakarėlį po atviru dangumi surengė „Side to Side“ komanda, kuri alytiškius ir miesto svečius pakvietė stebėti „Drift Alytus 2022“ varžybas. Po atkaklių kovų, kurios kaustė gausiai susirinkusių žiūrovų dėmesį, paaiškėjo antrųjų „Semi-Pro“ ir „Street“ etapų nugalėtojai ir prizininkai.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Sauliaus Račkio (S plus) nuotr.

Renginiui žalią šviesą uždegusi Alytaus miesto savivaldybė neabejotinai sulauks gerų žodžių iš gyventojų, kadangi Dainų slėnyje visas tris dienas virte virė veiksmas, kurį nemokamai stebėjo itin gausus būrys „drifto“ gerbėjų. Čia kėbulus dviejose lygose surėmė daugiau nei šimtas pilotų.

Dar penktadienį į renginį atvykę žiūrovai turėjo progą išvysti dalyvių treniruočių sesiją, o šeštadienį ir sekmadienį jų laukė net dviejų lygų varžybos, kuriose buvo apstu veiksmo. Tikru „drifto“ trileriu abi savaitgalio dienas tapo poriniai važiavimai, po kurių paaiškėjo, kurie sportininkai kokios prabos trofėjus iškovojo ir kiek taškų susižėrė į savo metinės įskaitos kraitį.

„Semi-Pro“ lygoje nugalėtoju tituluotas ekipos „Krebždesys“ atstovas Aleksandras Ivanovas, kuris taip pat geriausiai pasirodė ir per kvalifikacinius važiavimus. Antrąją vietą iškovojo „Motorsport Ukmergė“ komandos pilotas Lukas Banevičius. Jis po kvalifikacinių važiavimų buvo klasifikuojamas 30-oje vietoje. Trečiosios vietos trofėjų susišlavė taip pat ekipai „Krebždesys“ atstovaujantis Oskaras Juodis, o šįkart vos per žingsnį nuo geriausių pilotų trejeto liko šešiolikmetis pilotas Laurynas Jurčiukonis.

„Street“ lygoje solidžiausiai pasirodė „KTK Drift Team“ komandos pilotas Žygimantas Buožius. Kvalifikacijos barjerą jis įveikė penktu rezultatu ir finalinėje kovoje įveikė „BMW Fan“ atstovą Edviną Savicką, kuris kvalifikacijoje buvo septintas. Ant trečiosios vietos laiptelio Dainų slėnyje žengė Aivaras Maciulevičius, atstovavęs „IRT – Olybet“ rinktinei.

Nuoširdžią padėką už šiltą priėmimą Alytaus miestui, savivaldybei ir gyventojams reiškiantys „drifteriai“ poilsiui laiko turės mažai, kadangi daugelis iš jų ketina startuoti jau liepos 8-9 dienomis Marijampolės „Drift Arena“ trasoje įvyksiančiame antrame „Drift Arena Cup“ etape. Taigi padangų montavimui, kovos randų ant kėbulų šalinimui ir technikos revizijai komandos turi vos kelias paras.

Ši varžybų serija yra ypatinga tuo, kad čia dalyviai varžosi dėl beprecedenčio dydžio prizo – 10 000 eurų. Juos organizatoriai sezono gale padalins dešimčiai geriausių pilotų. Ši varžybų serija įdomi ir tuo, jog čia pilotai naudoja vienodas padangas, kurios sulygina automobilių galimybes ir silpnesnius bolidus vairuojantys pilotai dėl to gali lygiavertiškai varžytis su šimtais arklio galių apsiginklavusiais oponentais.

Daugiau informacijos apie būsimą „Drift Arena Cup“ etapą bus skelbiama organizatorių „Side to Side“ puslapyje „Facebook“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas