Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 04, 21:08

Antanas Juknevičius paaiškino, kodėl galėjo atsijungti iškart abu degalų siurbliai, parodė skilusią detalę

Antanas Juknevičius pirmadienio vakarą pakvietė apžiūrėti remontuojamo automobilio. Po stipraus smūgio į akmenį lenkdamas dulkėse KREDA pilotas rizikavo baigti lenktynes. Be to, Antanas Juknevičius prašys teisėjų pritaikyti pergrupavimo (starte) taisyklę.

„Startuoti 72-as aš nenoriu, nes po to reikės lenkti daug automobilių. O toks manevras labai rizikingas bei sudegina daug brangaus laiko.

Todėl, kaip ir vakar tai padarė Benediktas Vanagas, kreipiausi į teisėjus prašydamas starto eilėje perkelti mus aukščiau. Elitiniam sąrašui priklausantys pilotai turi tokią teisę, Dakaro metu ja gali pasinaudoti tris kartus“, – paaiškino A.Juknevičius.

Antanas taip pat parodė pakeistą pakabos apatinę svirtį ir viršutinį lankstųjį guolį. Ji skilo po stipraus smūgio į akmenį lenkimo metu, kai Antanas su Darium lenkė bagį.

„Na va, rezultatą apskritai galėjome palaidoti. Jei ji būtų ne tik sulinkusi, o ir nulūžusi, čia būtų daug pasekmių. Būtų išsinėręs pusašis, greičiausiai sulinkusi ir traukė. Būtų reikalų tikrai ne valandai ir ne dviem“, – dėstė Antanas, rodydamas deformuotą detalę.

Visą vakaro pokalbį su Antanu žiūrėkite čia:

Visų sausio 4 d. Dakaro aktualijų aptarimą žiūrėkite čia:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas