Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 3d. 17:30

Antanas Juknevičius su Dakaro technika atsisveikino „Formulės 1“ trasoje

Sunkiausioms pasaulio varžyboms persikėlus į Saudo Arabiją, Europos Dakaro dalyviams pasikeitė ir atsisveikinimo su technika vieta – iš Prancūzijos šiaurės Havro į pietuose esantį Marselio uostą. Čia dar pirmadienio naktį atvyko ir lietuvių komandos, kurių iš ryto laukė technikos patikrinimas „Paul Ricard“ F1 trasoje.

Vienas pirmųjų, kaip ir kasmet į eilę prie techninių komisijų atsistojo ir Dakaro legenda Antanas Juknevičius. Pats asmeniškai visuomet išlydintis techniką, KREDA komandos sportininkas, juokėsi, kad šiais metais, deja, startą pramiegojo keliomis minutėmis.

„Praėjome antri iš visų europiečių, praleidome vieną MINI į priekį starte – reiks iki Dakaro padirbėti su reakcija,“ – juokėsi 11-ą kartą į Dakarą besirengiantis sportininkas.

„Neturėjome jokių trikdžių ar problemų – visus antspaudus gavome, plombos užklijuotos, užtrukome apie 1,5 val. Tiesa, galima matyti, kad prancūzus apžiūros vietos pasikeitimas veikia ne itin teigiamai – organizacijoje daug išsiblaškymo, pasimetimo. Dabar laukia kelionė iki uosto. Priešingai nei Le Havre, kur viskas buvo vienoje vietoje, čia reiks pavažiuoti virš 80 km. Gerai, kad kartu su mumis dar vis yra „Manvestos“ safarinis autovežis – pasikrausime automobilius ir nusivešime į paskutinio atsisveikinimo vietą.“

Kelionei iš techninės patikros Dakaro dalyvių laivo link susikooperavo net kelios lietuvių komandos. Kartu su KREDA lenktyniniu automobiliu, A.Juknevičiaus autovežiu iki uosto keliavo ir kitų Dakaro lietuvių – Arūno Gelažninko ir Vaidoto Žalos – technika.

Dakaro dalyvių technikos laukia beveik mėnesio kelionė laivu, o jos šeimininkai savo automobilius, sunkvežimius, motociklus, keturračius, lengvuosius bagius ir palaikymo techniką pamatys jau 2020-aisiais, sausio 1 d.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

08:17
00:52
08:29

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas