Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 1d. 13:29

Antano Juknevičiaus pažintis su Dakaru Saudo Arabijoje prasidėjo – sustabdė policija

Antaną Juknevičių Saudo Arabijoje sustabdė policija
„Kreda“ nuotr. / Antaną Juknevičių Saudo Arabijoje sustabdė policija

Antanas Juknevičius su komanda į Dakarą išskubėjo vieni pirmųjų iš lietuvių – iš Vilniaus kartu su Vaidotu Žala jie išskrido pirmadienį vakare. Pirmąją Naujųjų metų dieną jis jau atsiėmė savo automobilį ir susipažino su Saudo Arabijos policija. Tokiomis naujienomis lenktynininkas dalijasi socialiniuose tinkluose. Automobilį jau iš saugomos uosto teritorijos atsiėmė ir Vaidotas Žala.

Visos DAKARO ralio naujienos – specialiame 15min polapyje

Iki Dakaro ralio starto liko kelios dienos, tačiau pasiruošimas jam visu pajėgumu vyksta Saudo Arabijoje. Lenktynininkai trečiadienį ryte jau stovėjo eilėje, laukdami, kada galės atsiimti savo techniką.

A.Juknevičius feisbuke pranešė, kad jie vieni pirmųjų atsistojo į eilę prie automobilių atsiėjimo ir pirmieji pateko į saugomą teritoriją, kur teko nemažai pasivaikščioti ieškant savo automobilių. Tačiau radus jau buvo galima pasidžiaugti – po kelionės iš Prancūzijos tiek sunkvežimis, tiek lenktyninis automobilis užsivedė ir važiuoja.

„Kol kas komandos inventorius visas veikia, viskas normaliai. Aišku, esam nešvarūs. Bet viskas žiauriai gerai“, – rodydamas automobilius pasakojo Antanas.

„Esame turėję karčios patirties. Visi atsimena mūsų sankabos istoriją, pasitaikydavo ir įvairių parūdijimų, kitoje komandoje esu paėmęs automobilį užkaltu varikliu, todėl visko gali būti“, – apie technikos atsiėmimo subtilybes pasakojo lenktynių legenda.

Pajudėję iš saugomos teritorijos uoste „Kreda“ komandos atstovai patyrė ir pirmą nuotykį: „Uostą palikus prasidėjo nuotykiai. Pasukome už posūkio, o ten... policija?! Pradžioje bandėme susikalbėti gestais ir paaiškinti, kad mes čia ne šiaip jų gatvėmis važinėjame, tačiau pavyko ne taip lengvai, tad paprašėme, kad pakviestų savo viršininką. O viršininkas mus pamatęs išsišiepė, savo gyvenimo istoriją papasakojo ir pasiūlė palydą. Na ką, tai su vietiniais pareigūnais jau pažįstami.“

Sunkiausiomis pasaulio lenktynėmis vadinamas Dakaras startuos sekmadienį.

Atgavę savo automobilį trečiadienį popiet pasidžiaugė ir Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu. „Mažylis jau mūsų rankose!!! Pasiilgom!“ – feisbuke parašė jie.

„Dabar pagrindinis mūsų darbas bus tiesiog pasitikrinti automobilio techninę būklę, ar nėra jokių nesklandumų. Nors pirminė išorinė apžiūra buvo teigiama, mechanikai vis vien turi užtikrinti, kad automobilis būtų visiškai paruoštas pirmiesiems rytojaus testams. Rytoj, sausio 2-ąją bus planuojama oficialių Dakaro testų diena, ten bus galima išbandyti automobilį po mėnesio kelionės. Tai yra vertinga, nes jei kas nors išlįstų, būtų proga pasitvarkyti iki Dakaro starto“, – artimiausių dienų planus pasakė „Agrorodeo“ komandos sportininkas Vaidotas Žala.

„Agrorodeo“ nuotr./Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas šalia savo „Mažylio“
„Agrorodeo“ nuotr./Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas šalia savo „Mažylio“

Be A.Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio bei V.Žalos su S.Jurgelėnu Dakare šiemet dalyvauja dar keturios lietuvių komandos: motociklininkas Arūnas Gelažninkas bei automobiliais važiuosiantys Benediktas Vanagas ir Felipe Palmeiro, Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Pauliukonis bei Gintas Petrus ir Tomas Jančys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:47
01:15
00:57

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas