Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 15d. 13:55

Antrąją „Rally Žemaitija“ dieną – grįžusi intriga ir pasikeitimai lyderių trejetuke

Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Varžybų akimirka

Šeštadienį Kelmės apylinkėse tęsiasi šių metų „Rally Žemaitija“ varžybos. Jose po pirmos dienos į lyderio vaidmenį iškopė „Agrorodeo“ duetas – Vaidotas Žala ir Andris Malniekas. Tačiau didžioji varžybų diena – šeštadienis. Šiandien dalyvių laukia kur kas daugiau kovinių kilometrų nei vakar.

Šeštame greičio ruože, kuriuo ir prasidėjo antroji ralio diena, greičiausias ir vėl buvo „Agrorodeo“ duetas. Lyderiai kiek daugiau nei penkiomis sekundėmis aplenkė antrą rezultatą pasiekusius Giedrių Notkų su Daliumi Strižanu. Trečio laiko autoriais tapo Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko tandemas.

Aronas Domžala su Jaroslawu Baranu finišavo pozicija žemiau. Po šio greičio ruožo lyderių vaidmenyje išliko Vaidotas Žala, kuris prieš antroje vietoje esantį Aroną Domžalą jau buvo susikrovęs 40,2 sek. persvarą.

Itin atkakli kova po šio greičio ruožo užvirė tarp Vytauto Švedo ir Giedriaus Notkaus. Pastarasis atsilikimą nuo trečiosios vietos sumažino iki 0,2 sek.

Septintame greičio ruože vėl nugalėjo Vaidotas Žala, jam įkandin sekė Aronas Domžala, o Giedrius Notkus parodė trečią laiką. Įdomu tai, kad po šio greičio ruožo rezultatas tarp Giedriaus Notkaus ir Vytauto Švedo visiškai išsilygino. Identišką rezultatą pademonstravę lietuviai pradėjo peštynes dėl trečiosios vietos.

Aštuntame greičio ruože ir vėl niekas neaplenkė Vaidoto Žalos. Antrą laiką, atsilikęs 4,3 sek., parodė Aronas Domžala, o į trečiąją poziciją pakilo Giedrius Notkus. Vytautas Švedas finišavo pozicija žemiau. Beje, sportininkas šiame greičio ruože buvo išlėkęs iš trasos, tačiau tęsti lenktynes galėjo ir atsipirko tik iššvaistytomis sekundėmis.

Po aštuonių greičio ruožų užtikrintai priekyje važiuoja Vaidotas Žala. Prieš Aroną Domžalą jis jau sukaupė 47,2 sek. pranašumą. Trečioje vietoje buvo klasifikuojamas Giedrius Notkus. Jis lyderiui pralaimėjo jau minutę, tačiau už jo esantį Vytautą Švedą lenkė jau septyniomis sekundėmis.

Devintame greičio ruože iki tol sunkiai kauptas sekundes beveik iššvaistė Vaidotas Žala.

Sportininkas apsisuko trasoje ir čia pademonstravo tik 29-ą laiką bei savo tiesioginiam varžovui Aronui Domžalai nusileido net 32,3 sek. Šį greičio ruožą laimėjęs lenkas už savęs paliko Janį Vorobjovą bei Vytautą Švedą.

Po šio greičio ruožo į serviso zoną Vaidotas Žala grįžo turėdamas jau tik 14,9 sek. persvarą prieš Aroną Domžalą. Trečioje vietoje klasifikuojamas Giedrius Notkus, nuo kurio vos 6,4 sek. atsilieka Vytautas Švedas.

Šiuose keturiuose greičio ruožuose iš trasos išlėkė nemažai ekipažų. Kai kuriems ant kelio padėjo grįžti žiūrovai, kiti iš griovių išsikapanojo patys.

„Rally Žemaitija“ dalyvių po serviso zonos laukia dar keturi greičio ruožai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie Gazas