Antrame „Moterų slalomo“ etape – grožio ir greičio derinys

Gegužės 7-ąją „Subaru“ klubas į Trakus dar kartą sukvietė slalomo lenktynėms neabejingas dailiosios lyties atstoves. Būrys merginų čia rungėsi jau antrame „Moterų slalomo“ etape. Šioje varžybų serijoje damos kovoja dėl „Liqui Moly“ taurės.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Justo Lengvino / rally-video.eu nuotr.

Antrasis varžybų etapas subūrė 26 dalyves. Nors dauguma merginų jau ne kartą matytos šiose ar panašiose varžybose, tačiau joms iššūkį mesti nusprendė ir keletas iki šiol čia nedalyvusių oponenčių.

Vairuojančios moterys buvo suskirstytos į tris įskaitines grupes, o norinčios dar daugiau adrenalino ir praktikos trasoje turėjo progą užsiregistruoti ir į laisvąją klasę.

Valdo Čičinsko / fotovaldas.com nuotr./Varžybų akimirka

Visos merginos turėjo įveikti dvi, veidrodžio principu sudėliotas trasas. Kiekviena trasa reikėjo važiuoti tris kartus.

Šįkart prie vairo sėdo ir renginio organizatorė Jolanta Iselionienė. Dažniausiai vadovaujanti varžybų procesui ir stebinti dalyvių pasirodymus, „Subaru“ klubo vadovė neatsispyrė pagundai trasoje pavaikyti sportinį „Subaru Impreza“, kurį jai patikėjo ralio lenktynininkas Tautvydas Narušis.

„Subaru“ įskaitoje varžėsi šešios merginos. Jų gretose tiksliausia ir greičiausia buvo Gailutė Kiselienė. 3 min. 49,74 sek. rezultatas jai garantavo ne tik pirmosios vietos apdovanijimą, bet ir savaitgalį su naujuoju „Subaru Levorg“.

Šis automobilis su pilnu baku degalų buvo papildomas prizas, kurį nugalėtojai įsteigė „JMA centras“.

Antroje vietoje finišavo Jurgita Malinauskaitė. Ją nuo lyderės skyrė 1,57 sek. Su 3,83 sek. deficitu finišavo ir trečią vietą užėmė Domilė Šveistytė.

Svečių kategorijoje dalyvių buvo dar daugiau. Šioje avantiūroje sudalyvauti išdrįso 13 slalomo gerbėjų. Geriausias klasės laikas – 3 min. 46,85 sek. priklausė Rūtai Saladžienei su „Mitsubishi Colt“.

Jovita Danienė su BMW Z3 finišavo antra. Trečią vietą laimėjo Gailutė Kiselienė, sėdusi prie „Audi TT“ vairo.

Justo Lengvino / rally-video.eu nuotr./Varžybų akimirka

„Sport“ klasėje konkurencinė kova virė tarp 7 damų. Visos jos – patirties autosporte turinčios merginos. Geriausią laiką užfiksavo Gabrielė Aleksynaitė. Ji pademonstravo itin tikslų važiavimą ir parodė 3 min. 21,97 sek. laiką.

Antroje vietoje atsidūrė BMW Z3 vairavusi Viktorija Danienė. Tiesa, lyderei ji nusileido net 14 sek. Trečiosios vietos apdovanojimą laimėjo nugalėtojos sesuo Jonė Aleksynaitė, kuri varžėsi tuo pačiu automobiliu.

Daugiausiai dalyvių subūrė laisvoji klasė. Čia dar vieną apdovanojimą nuskynė Gabrielė Aleksynaitė, pagerinusi savo asmeninį trasos rekordą ir nuo bandymo „Sport“ klasėje „nupjovusi“ dar vieną sekundę.

Atsilikusi 10,24 sek. antroje vietoje finišavo Jonė Aleksynaitė. Trečiąją vietą išplėšė Viktorija Danienė.

Trečiasis, finalinis „Moterų slalomo“ čempionato etapas įvyks rugsėjo 3 dieną.