Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 24d. 16:00

Antroji „Dream 2 Drive“ atrankos savaitė tapo tarptautine: du estai pateko į TOP16

„Neste Dream 2 Drive“
Luko Žentalio nuotr. / „Neste Dream 2 Drive“

Antrą virtualių žiedinių lenktynių čempionato „Drem 2 Drive“ atrankos savaitę rezultatų lentelėje pasirodė trys Estijos trispalvės. Tai yra svarbus etapas, nes nuo šiol čempionatą galima ne tik vadinti tarptautiniu, bet jis toks ir yra.

Jei atranka pasibaigtų šiandien, tai į kitą etapą kartu su 14 lietuvių patektų du estai. Urmas Riisas ir Risto Kappetas dabar atitinkamai užima 4 ir 10 vietas. Tarp jų dabar įsitaisę praėjusios savaitės atrankos lyderiai.

Greičiausias šiuo metu „Dream 2 Drive“ čempionate yra Povilas Klimanskas (1:23.102). Per akimirką nuo jo atsilieka Gvidas Okas (1:23.147), kuris pirmaisiais „Deam 2 Drive“ metais buvo patekęs į TOP16. Trečioje vietoje su tokiu pačiu laiku yra Artūras Kundelis (1:23.147). Šiemet atrankoje fiksuojamas ne greičiausias vieno rato įveikimo laikas. Sistema užfiksuoja tris lenktynininko greičiausius ratus be klaidų ir išveda jų vidurkį. Tačiau Artūro geriausias vieno rato laikas yra lėtesnis nei Gvido, todėl šis reitinguojamas aukščiau. Tiesa, pernai Artūras tik per plauką nepateko į TOP16.

Iš viso per dvi savaites Rygos Bikerniekų trasoje važiavo beveik 70 dalyvių. Kol kas trasos šeimininkų latvių dar nėra, bet atranka tęsis iki gegužės 18 dienos. Visi dar nevažiavę gali registruotis čia ir patekti į įspūdingą TOP16 etapą.

Po atrankos 16 greičiausiųjų pateks į du atkrentamuosius „Dream 2 Drive“ čempionato pusfinalio etapus. Pirmasis vyks gegužės 25-26 dienomis. Jį sudarys psichologiniai bei fiziniai testai ir slalomo važiavimai su tikru lenktyniniu automobiliu. Antrasis etapas vyks birželio 1–2 dienomis, kai dalyviai pirmąkart susitiks kontaktinėse lenktynėse. 8 lenktynininkai, per šiuos etapus surinkę daugiausiai taškų, pateks į didįjį „Dream 2 Drive“ finalą. Lemiamose lenktynėse TOP8 susitiks birželio 8-9 dienomis. Daugiausiai taškų surinkęs lenktynininkas oficialiai taps naujuoju Baltijos šalių virtualių žiedinių lenktynių „Dream 2 Drive” čempionu. Kartu su prizu jis gaus lenktynininko licenciją, visą lenktynėms reikalingą aprangą, asmenines automobilių sporto trenerio Jono Dereškevičiaus pamokas ir vietą profesionalioje lenktynių komandoje. Su ja ir greitu „Volkswagen Scirocco GT24“ automobiliu naujasis virtualių lenktynių čempionas dalyvaus svarbiausiose šių metų Baltijos šalių lenktynėse.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas