Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 20d. 12:24

Ar „Samsung Fast Lap“ dalyviams Palangos trasos rekordo pagerinimas yra įkandama užduotis?

Paulius Insoda, Vytenis Gulbinas, Robertas Kupčikas, Dainius Matijošaitis, Andrius Žemaitaitis
Organizatorių nuotr. / Paulius Insoda, Vytenis Gulbinas, Robertas Kupčikas, Dainius Matijošaitis, Andrius Žemaitaitis

„Omnitel 1000 km lenktynių“ savaitgalis prasidės „Samsung Fast Lap“ varžybomis. Ne dienom, o valandom populiarėjančios lenktynės šį kart žada rimtą kovą – dalyviai atsiveža itin greitų automobilių. Bet ar jais įmanoma pagerinti „Spyker C8 Spyder GT2R“ pasiektą 1:19,041 rato įveikimo rekordą?

Vytenis Gulbinas. Jo „Autoverslo“ „Audi A4“ gerai pažįstama tiek „Omnitel 1000 km lenktynių“ žiūrovams, tiek „Fast Lap“ gerbėjams.

„Aš tikrai manau, kad „Spyker“ rekordas greitai bus pagerintas. Ar gali pagerinti ji „Samsung Fast Lap“ dalyviai? Jeigu „Audi Xtra“ išspręs technines problemas ir galės pravažiuoti tobulą ratą, manau, kad rezultatas gali buti pagerintas. Tikiuosi, kad Jonas Poškus, „Audi Xtra Coupe“ ir Andrius Firantas paruoš savo automobilius greitajam ratui ir garbingai atstovaus „Fast Lap“ bendruomenę. Jie gali gerokai pagąsdinti savo laikais greituosius Palangos automobilius.”

Robertas Kupčikas. Vienas greičiausių Lietuvos lenktyninkų, esantis arčiausiai „Omnitel 1000 km lenktynių“ trasos rekordo – su „Oktanas Racing“ komandos „Porsche 997 GT3“ jis yra įveikęs vieną ratą per 1:19,916 sek.

„Manau kalbos net negali eiti apie rekordo pagerinimą esamiem „Samsung Fast Lap“ dalyviam.  Apie mano šansus jam pagerinti taip pat nėra kalbos. Automobilis turi būti vienas greičiausių pasauliniu lygiu.“

Karolis Doleba. Ilgametis Lietuvos  žiedinių lenktynių čempionato dalyvis, palikęs didyjį sportą, tačiau vis dar sukantis ratus „Fast Lap“ varžybose.

„Rekordas... manau jį pamušti gali tik patys jo pasiekėjai ar jų konkurentai važiuojantys panašiu tempu. „Samsung Fast Lap“ dalyviai manau neturi šansų tai padaryti – biudžetai skirtingi 10 kartų ir daugiau todėl prie rekordo nepriartėsim...“

Andrius Žemaitaitis. „BF Goodrich“ lenktynių 2009 ir 2010 m. 2000+ klasės nugalėtojas ir daugiakartinis „Fast Lap“ prizininkas.

„Dėl rekordo abejoju... Vis dėl to „Spyker‘is“ ne šiaip mašinėlė.“

Dainius Matijošaitis. Nuolatinis „Omnitel 1000 km lenktynių“ dalyvis, „VIČI Sport“ komandos narys.

„Dėl rekordo pagerinimo, Jonukas (Jonas Poškus su „Mitsubishi Lancer EVO VIII“) tikrai nepriartės prie to rekordo ir jis tą pats puikiai žino, na o vieninteliai „realus“ kandidatai kaip visi įsivaizduoja yra „Xtra“ komanda su savo „Audi“ išvaizdos bruožų turinčiu automobiliu. Na bet būkim realistai – „Spyker‘is“ yra „Spyker‘is“, o be to ir „Spyker’io“ vairuotojai ne iš kelmo spirti. Jeigu „Audi Xtra Coupe“ nesubyrės, tai jei būtų koks totalizatorius, aš jiems duočiau kokią 1 min. 22 sek.“

Paulsius Insoda. „Audi Xtra Coupe“ vairuotojas nėra labai skeptiškai nusiteikęs.

„Šiuo metu esantis trasos rekordas yra pasiektas labai rimtos komandos su pasaulinio lygio automobiliu, jį pagerinti tikrai nebus lengva. „Samsung Fast Lap“ dalyvauja keli automobiliai, kurie galėtų pretenduoti į rekordo pagerinimą, tačiau situaciją tiksliau galėsime įvertinti tik lenktynių dieną Palangoje - labai svarbu trasos švara, didelę įtaką daro ankstesnių važiavimų metu palikti nešvarumai trasoje bei prilipusios padangų gumos kiekis posūkiuose. Jeigu trasa bus nešvari ar koks dalyvis bus patyręs gedimą ir išpylęs trasoje tepalo - rekordą pagerinti šansų nebus. Bet jeigu blogų aplinkybių nebus, trasa bus sausa, oras nebus per daug karštas (karštas oras mažina variklio galią), priartėti prie rekordo galimybių bus, o pasirinkus didesnio dydžio „pampersus“ (juokiasi) - gal net jį ir pagerinti.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas