Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Artėjantį savaitgalį – netgi du „driftingo“ čempionato etapai!

Driftingo čempionato antra bei trečia kovos
Čempionatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiauliai šito greičiausiai dar nematė! Dvi dienas nuo aušros iki vakaro truksiančių treniruočių, nuo vakaro iki tamsumos abi dienas vyksiančios varžybos – visa tai jau ateinantį savaitgalį Bačiūnų kartodrome Šiauliuose. „Driftingo“ čempionato antrasis ir trečiasis etapai – jau šį šeštadienį ir sekmadienį. Padangų čia bus „sudeginta“ tikrai daug!

Po labai sėkmingo „Licence Day“ renginio balandžio gale, liepos–rugpjūčio mėnesių sankirtoje tame pačiame Bačiūnų kartodrome vyks netgi dvi „driftingo“ čempionato kovos. Po puikaus pirmojo čempionato etapo gegužės pabaigoje Kaune, „Urmo“ bazėje, sirgaliai tikisi pamatyti visus stipriausius šio sporto entuziastus Šiauliuose – ypač techniškoje ir dalyvių mėgstamoje kartodromo trasoje.

Entuziastai nusivilti neturėtų – dalyvauti bent vienoje kovoje ketina pirmosios kovos prizininkai „Drifter.lt“ narys Timas Simniška bei „BMWFan“ atstovai Andrius Miciūnas ir Andrius Šlajus, puikiai pirmame sezono išbandyme pasirodę Evaldas Kovalenka iš „D1Sport“ bei kiti prieš tai minėtų komandų vairuotojai Darius Balys ir Andrius Čibirka. Kastytis Alekna, Giedrius Rudžianskas, Arūnas Atkočiūnas – tai tik maža dalis prieš tai neminėtų žmonių, pretenduojančių į geriausiųjų ketvertuką.  

Negana to, įėjimas į renginį žiūrovams nemokamas bus abi dienas. Tai vieninteliai šiemet nemokami „driftingo“ čempionato etapai. 

Šiame sezone – kaip niekada lygūs visi vairuotojai. Praėjusio sezono galutinės įskaitos prizininkas D.Balys pirmame šių metų etape liko šeštas, o pernai šeštoje vietoje buvęs A.Atkočiūnas gegužės pabaigoje Kaune vos pateko į „Top-16“.  

Visa tai reiškia tik viena: laukia kaip reta įtempti etapai. Šįkart – netgi du iš eilės, kas Lietuvoje dar nelabai praktikuojama. Tiesa, du etapai per vieną savaitgalį jau keleri metai vyksta Japonijos D1GP, tačiau Rytų Europoje tai yra dar nematyta naujiena. 

Tvarkaraštis

Šeštadienis, liepos 31 d.

09:00 – registracija, tech. komisija.

12:00 – treniruočių pradžia.

17:00 – kvalifikacijos pradžia.

19:00 - „Top-16“ tsuiso kovos.

20:45 – II kovos finalas.

23:00 – naktinė treniruotė (jei leis oro sąlygos ir matomumas). 

Sekmadienis, rugpjūčio 1 d.

10:00 – registracija, tech. komisija.

11:00 – treniruočių pradžia.

15:00 – kvalifikacijos pradžia.

17:00 – „Top-16“ tsuiso kovos.

18:45 – III kovos finalas.

19:00 – apdovanojimai.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas