Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„ARTkart“ sezonas – finišo tiesiojoje

„ARTkart“ taurės šeštasis etapas Marijampolėje
Fotovaldas.lt nuotr. / „ARTkart“ taurės šeštasis etapas Marijampolėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Marijampolėje vyko šeštasis, jau priešpaskutinis, šių metų „ARTkart“ lenktynių serijos etapas. Į keturių klasių lenktynes atvyko 40 sportininkų.

Tarp pačių jauniausių, besivaržančių „Honda 160“ klasėje, atkakli kova vyko tarp Ernesto Petrovičiaus ir Stanislavo Turianskio. Ernestas laimėjo pirmąjį važiavimą, Stanislavas – antrąjį, o etapo nugalėtoju tapo E. Petrovičius. Trečias liko Kristupas Žukauskas. Beje, visi etapo prizininkai yra LMITKC komandos nariai. Tokia tvarka ši trijulė rikiuojasi ir bendroje sezono suvestinėje.

Fotovaldas.lt nuotr./ARTkart taurės aeatasis etapas Marijampolėje
Fotovaldas.lt nuotr./„ARTkart“ taurės šeštasis etapas Marijampolėje

„ART 120 Light“ klasėje tik paskutiniuose antrojo finalo ratuose į lyderio poziciją pakilo Evaldas Dzialtuvas. Jis sugebėjo aplenkti Arminą Tomaševičių, kuris laimėjo ir kvalifikaciją, ir pirmą finalą. Vis dėlto sėkmingesnis varžybų finišas leido E. Dzialtuvui švęsti pergalę bendroje etapo įskaitoje. Antras liko A. Tomaševičius (abu iš „KSC Rotena Racing“ komandos), o trečiąją vietą užėmė Lukas Grebliauskas (LMITKC). E. Dzialtuvas po 6 etapų turi 236, L. Grebliauskas – 227 taškus, o 3-iąją vietą užima Petras Degtiarenka (215).

„ART 120 Heavy“ klasėje tarp 11 sportininkų lygių nebuvo Robertui Kupčikui („ARTkart“). Patyręs lenktynininkas jau nuo pat kvalifikacijos įrodė, jog jo sportinė forma ir meistriškumas – aukščiausio lygio. Laimėta ir kvalifikacija, ir abu finalai. Nors Robertui teko lenkti po starto į priekį išsiveržusius varžovus, tai nesutrukdė iškovoti solidžią ir užtikrintą pergalę. Antras etape liko Rytis Reinys (LMITKC), trečias – Rimas Pangonis („ARTkart“). Gerokai savo situaciją bendroje sezono rikiuotėje sukomplikavo Povilas Jankavičius: greitas lenktynininkas po kontakto su varžovu antrame finale buvo priverstas pasitraukti iš kovos ir bendroje etapo įskaitoje teliko šeštas, nors pirmame finale bandė konkuruoti su R. Kupčiku. Sezono laureato vardą šioje klasėje jau užsitikrino R. Reinys (270), o štai kova dėl kitų prizinių vietų dar nebaigta: Titas Bučelis turi 197, R. Kupčikas – 188, P. Jankavičius – 156 taškus.

Fotovaldas.lt nuotr./ARTkart taurės aeatasis etapas Marijampolėje
Fotovaldas.lt nuotr./„ARTkart“ taurės šeštasis etapas Marijampolėje

„Championkart“ klasėje, kurioje startavo 12 dalyvių, juoda diena buvo vienam iš sezono lyderių Almantui Sadauskui. Nesėkmingai susiklosčiusiuose važiavimuose jis užėmė paskutinę vietą.
O etapą laimėjo Justas Pangonis („ARTkart“. Jis nugalėjo antrame finale ir iš viso etape pelnė 46 taškus. Pirmąjį finalą laimėjęs Karolis Kisielis (LMITKC) šį kartą turėjo tenkintis ketvirtąja bendros įskaitos vieta, o kitas dvi vietas ant garbės pakylos užėmė Deividas Urbonavičius ir Šarūnas Bruzgė (abu – „ARTkart“). Beje, pastarasis po sėkmingo etapo Marijampolėje gerokai pataisė savo padėtį bendroje sezono suvestinėje: jis turi 150 taškų ir pakilo į 3-iąją vietą. O dėl sezono nugalėtojo vardo kovą tęsia J.Pangonis (228) ir K.Kisielis (212).

Komandinėje įskaitoje nugalėjo LMITKC atstovai, jie aplenkė „ARTkart“ ir „KSC Rotena Racing“ lenktynininkus.

Fotovaldas.lt nuotr./ARTkart taurės aeatasis etapas Marijampolėje
Fotovaldas.lt nuotr./„ARTkart“ taurės šeštasis etapas Marijampolėje

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas