Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 04, 14:35

Arūnas Gelažninkas Dakarui rodo raumenis – vienišių klasėje atvažiavo pirmas

Vakar akmenų paragavę motociklininkai, šiandien mėgavosi greita trasa. „ZigmasDakarteam“ diena buvo sėkminga.

„Savo klasėje finišavau pirmas. Greičio ruožas ganėtinai ilgas – 457 km, bet ir labai greitas – vidutinis greitis siekė daugiau nei 90 kilometrų per valandą. Sekėsi gerai, tik pradžioje, iškart po starto, paklydau. Todėl mane aplenkė daug kitų sportininkų.

Toliau važiavome per kopas, dulkių nebuvo, tai greit visus susirinkau ir aplenkiau. Važiavau su savo klasės pagrindiniais konkurentais – pirmos ir trečios vietos sportininkais. Visą dieną taip ir tampėmės – tai atitrūksti, tai vėl pasiveja“, – apžvelgė lenktynininkas.

Vakar lyderiavęs Rumunijos atstovas Emanuelis Gyenesas atvažiavo trečias, o už Arūno nugaros liko italas Maurizio Gerini.

„Nors startavau už lyderio nugaros, galiausiai puse minutės ir minute aplenkiau antrąją ir trečiąją vietas. Persvara nedidelė, bet yra. Esu patenkintas. Dabar važiuoju į bivaką tvarkyti motociklo. Jis atrodo sveikas, vėliau patikrinsiu atidžiai. Nors dar tik pati pradžia ir liko daug, dieną vertinu aštuonetu, o gal ir devynetu“, – šypsodamasis sakė Arūnas Gelažninkas.

„Original by Motul“ klasės bendroje įskaitoje lietuvis po antrojo greičio ruožo rikiuojasi antras. Nuo lyderio Emanuelio Gyeneso atsilieka 3 min. 43 sek.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas