Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 16d. 16:04

„Aurum 1006 km lenktynių“ kvalifikacija: finale „Super pole“ dukart pagerintas rekordas!

40 minučių. Tiek laiko 41 komanda turėjo, norėdama užfiksuoti geriausią rezultatą. Tiesa, kvalifikacijos rezultatas skaičiuojamas atrenkant geriausią iš dviejų greičiausių komandos pilotų laikų. Po to dešimties greičiausių komandų atstovai išsiaiškino santykius „Super pole“ kvalifikacijos finale.

Visos lenktynių naujienos specialioje rubrikoje

Rezultatai tiesiogiai

Iš pradžių sportininkai geriausius laikus bandė pademonstruoti padalinti į dvi klases pagal greitį. Po to dešimtukas susigrūmė finale, kuriame važiavo 15 min.

„Super pole“ kvalifikacija: du kartus pagerintas rekordas

Pirmasis į viršūnę šovė Deividas Jocius (Mercedes AMG GT3), tačiau netrukus jį beveik puse sekundės aplenkė Paulius Paškevičius (Lamborghini), pagerindamas trasos rekordą! Tačiau dar 0,3 sek Paulių netrukus aplenkė Ralf Aron. Jo rezultatas 1.08,396 min.

FINIŠAS: R.Aron (Circle K), P.Paškevičius (RD Signs), D.Jocius (Balpol). Toks lyderių trejetukas.

Sunkiausia dalimi lyderiams tapo Klaipėdos apsisukimas. Ties juo pastrigo ir D.Jocius, ir R.Čapkauskas.

Apie rekordus

  • 2019 m. kvalifikacinių varžybų Super pole laimėjo „ARC Bratislava“ komandos lenktynininkas, latvis Konstantinas Calko, su „Lamborghini Huracan ST“ vieną ratą nuvažiavęs per 1 min. 08,907 sek.
  • Pernai per 1.10,18 min. ratą įveikusi „Circle K“ komanda laimėjo kvalifikaciją, o „Super pole“ buvo dar greitesnė.

Antroji grupė

Šioje grupėje startavo greičiausi automobiliai.

Iškart į priekį šovė „Porsche Club by LG Oled“. Tačiau netrukus jų rato įveikimo laiką pagerino „Circle K Miles Plus“. „Exit by Balpol-SPS Automotive Performance“ (Mercedes AMG GT3) šoko į trečią, vėliau į antrą vietą. Į lyderių trejetuką įšoko ir „Gera Dovana-Šiauliai RD Signs Reimpex“ su „Lamborghini“. Ilgainiui lyderiai nusprendė nesiplėšyti, laukdami TOP10 kvalifikacijos. Tačiau itin arši kova dėl dešimtuko užvirė tarp TCR automobilių: NOKER, INTER RAO LIETUVA BY TEXACO.

Pagal rato įveikimo ratus akivaizdu, kad TOP10 važiuos tik antrosios grupės dalyviai. TOP3 atrodo taip: „Circle K“, „Exit by Balpol-STS“, „Gera Dovana – Šiauliai RD Signs Reimpex“. Arba, jei vardintume greičiausius pilotus, R.Aronas, D.Jocius M.Griška.

Antrosios grupės kvalifikacijos rezultatai
Antrosios grupės kvalifikacijos rezultatai

Pirmoji (lėtesnė) grupė

Kaip ir treniruočių metu, klaidų bei incidentų pasitaikė. 46-uoju numeriu pažymėtas raudonas BMW („Rocket cement“), sekęs iš paskos kiek greitesniam 37-ajam startiniam numeriui (komandos „Autoradvilis“ auksinis BMW M3), pirmojoje tiesiojoje kaire puse kliudė padangas. Dėl to kvalifikacija trumpam buvo pristabdyta.

Vėliau „Tarzanijos“ Audi S4, nusileisdamas nuo Kretingos viaduko, be jokio incidento sustojo užgesus varikliui. Panašių bėdų ši komanda turėjo ir Rygoje, Baltijos čempionato metu.

Taip pat reikia priminti, kad penktadienio treniruotės metu ši „Audi“ turėjo bėdų, trasą po kontakto palaistė alyva. Jai buvo pakeistas ir radiatorius.

75-asis numeris (KTU kolegijos BMW) sulaukė teisėjų baudos už lenkimą geltonos vėliavos fazės metu.

Pirmosios kvalifikacijos grupės rezultatai:

Pirmosios (lėtesnės) kvalifikacijos grupės rezultatai
Pirmosios (lėtesnės) kvalifikacijos grupės rezultatai

TOP10 „Super pole“ planuojamas 17.20 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas