Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Automobilių slalomo gerbėjų parama beglobiams gyvūnams – ėdalas beveik už tūkstantį litų

Treniruotės akimirka
Rūtos Nedzelskienės nuotr. / Treniruotės akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Automobilių sporto klubas „Ladasport“, organizuojantis slalomo treniruotes Panevėžio rajone, surengė labdaringą pasivažinėjimą. Visų slalomo dalyvių startiniai mokesčiai atiteko Panevėžio gyvūnų globos draugijai.

Sekmadienį Panevėžio rajone esančiame privačiame aerodrome vėl gaudė automobilių varikliai. Jau tapo įprasta, jog šioje vietoje slalomo treniruotes organizuoja ASK „Ladasport“. Dar prieš renginį reklaminis treniruotės plakatas skelbė, kad dalyvių pinigai bus panaudoti kilniam tikslui – padėti beglobiams gyvūnams.

ASK „Ladasport“ prezidento Daliaus Draugelio ir jo komandos organizuojamos varžybos nuolat sulaukia didelio dalyvių dėmesio. Pasitreniruoti figūrinio vairavimo trasoje neretai užsuka ir „Autoplius Fast Lap“ ar Lietuvos ralio čempionato dalyviai.

Šį kartą organizatoriai dalyviams paruošė kiek neįprastą trasą. Vairuotojai startavo dviese, tad galėjo stebėti, kaip finišo link artėja oponentas. Tai pridėjo dar daugiau azarto ir patiems dalyviams, ir žiūrovams.

Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka
Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka

„Į varžybas atvyko gana daug automobilių sporto bei gyvūnų mylėtojų iš visos Lietuvos – Kauno, Šiaulių, Rokiškio. Vienas dalyvis iš Rokiškio savo gimtadienį šventė slalomo trasoje“, – dalyvių aktyvumu džiaugėsi Dalius Draugelis.

Paremti Panevėžio gyvūnų globos draugijos keturkojus galėjo ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai – dauguma tai ir padarė, pagal išgales prisidėdami prie šios iniciatyvos. Suskaičiuota, kad bendra idėja virto beveik tūkstančio litų auka.

„Per varžybas buvo surinkta 760 litų. Dar 100 litų paaukojo žiūrovai ir dalyviai į gyvūnų paramos aukų dėžutę. Po varžybų ji buvo atidaryta ir suskaičiuota parama. Dar du dalyviai atvežė maišą šunų ėdalo. Už visus surinktus pinigus mes taip pat pirksime keturkojams ėdalo, šitaip išreikšime paramą“, – apie labdaringą slalomo treniruotę kalbėjo D.Draugelis.

Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka
Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka

Treniruotė, kaip jau tapo įprasta, subūrė apie pusšimtį dalyvių. Jie buvo suskirstyti į klases. Jaunimo gretose triumfavo Mantas Nacickas su „Seat Ibiza“. Antras liko Mindaugas Čyžas su „Mitsubishi Colt“. Trečiąją vietą tarp šešių dalyvių iškovojo nauja technika – „Renault Clio“ apsiginklavęs Kristijonas Pelanis.

Merginų gretose greičiausiai trasą įveikė Aistė Keliačiūtė su „Škoda“. Ji už savęs paliko Laurą Draugelytę ir Rūtą Nedzelskienę. Abi jos vairavo „Mitsubishi Colt“.

Daugiausiai dalyvių užsiregistravo į priekine ašimi varomų automobilių klasę. Čia nugalėtoju tapo nuolatinis slalomo treniruočių dalyvis Algirdas Pundzius, vairavęs „Honda Civic“. Jis antroje vietoje paliko „Škoda“ vairavusį svečią iš Rokiškio Mantą Keliačių. Trečiąją vietą iškovojo sparčiai tobulėjantis Marius Liubartas su „Mazda MX-6“.

Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka
Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka

Visų varomųjų ratų klasėje be konkurencijos nugalėtoju tapo kaunietis Evaldas Kazlauskas su „Audi“. Antroje vietoje likusį Darių Lapkauską bendroje rikiuotėje jis aplenkė maždaug septyniomis sekundėmis. Arūnas Lapėnas su „Škoda“ finišavo trečias.

Galine ašimi varomų automobilių gretose pergalę iškovojo Remigijus Ubartas su BMW. Jis Aplenkė antros vietos prizininką Visvaldą Letkauską ir trečioje vietoje likusį Nikolaj Denisenko su „Toyota MR2“.

SPORT klasėje galėjo varžytis visi norintys, nepriklausomai nuo vairuojamo automobilio. Šioje, atviroje klasėje nugalėtoju vainikuotas Darius Lapkauskas su „Subaru Legacy“. Jis antroje vietoje paliko Evaldą Kazlauską su „Audi“ ir taip atsirevanšavo už sidabrą AWD klasėje. Trečiąją vietą išplėšė ir dar vieną taurę susižėrė Mantas Keliačius su „Škoda“.

Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka
Rūtos Nedzelskienės nuotr./Treniruotės akimirka

Varžybose buvo vedama ir bendra įskaita. Joje daugiausia taškų surinko Evaldas Kazlauskas. Antras liko Darius Lapkauskas, trečias – Remigijus Ubartas.

„Norėčiau padėkoti visiems vairuotojams už aktyvų dalyvavimą ir išreikštą norą paremti gyvūnus. Taip pat dėkojame pagrindiniam varžybų rėmėjui – televizijai „KTVplius“, verslininkui Pauliui Kargiui, UAB „Eurobiuras“, UAB „Todneta“, V.Šipelio firmai „Reklamos Erdvė“. Tikimės ir ateityje surengti labdaringas varžybas ir pinigus vėl paaukoti kokiam nors kilniam tikslui“, – sakė D.Draugelis.

Panašią iniciatyvą praėjusių metų gruodį buvo surengę Panevėžio kolegijos studentai ir vairavimo mokykla „Festina Lente“. Renginyje vyriausiuoju teisėju taip pat dirbo ASK „Ladasport“ vadovas Dalius Draugelis. Tuomet slalomo varžybų dalyviai Panevėžio gyvūnų globos draugijos keturkojams paaukojo 250 litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas