Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Autoplius 300 lakes rally“ ketvirtadienis: dulkių kalnai bandomajame greičio ruože

„Autoplius 300 lakes rally“ bandomasis greičio ruožas
Andriaus Lauciaus nuotr. / „Autoplius 300 lakes rally“ bandomasis greičio ruožas
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį prasidės ketvirtasis „Autoplius 300 lakes rally“ – tą dieną numatyti trys greičio ruožai (GR), iš kurių du (pirmas ir trečias) vyks Visagino mieste. Antras, net 19 km ilgio greičio ruožas, vyks Visagino rajone, siaurais miško keliukais.

Ketvirtadienį lenktynininkai važiavo bandomuoju „Shakedown“ greičio ruožu, kurio ilgis – 3,3 km. Kadangi Zarasų apylinkėse jau ilgą laiką nebuvo lietaus, žvyras dulka stipriai nei paprastai vasarą. Teisėjai dėl saugumo net nusprendė leisti ralistus ne kas vieną minutę, o kas dvi – vienam pravažiavus, po minutės dar nebūdavo nusėdęs dulkių debesis.

Penktadienį ir šeštadienį dalyviai bus paleidinėjami kas minutę, tad visų ekipažų laukia nemenkas iššūkis kovojant su kiek netikėtu priešu – prastu matomumu dėl ypatingai dulkančio žvyro.

Dauguma lenktynininkų džiaugėsi bandomuoju GR, nors ir ne visiems pavyko jį išbandyti – buvo ekipažų, kurie valandą trunkantį stovėjimą eilėje prie starto ir pravažiavimą 3,3 km lenktynininiu režimu iškeitė į kitų greičio ruožų susirašinėjimą.

Visi be išimties kalbinti sportininkai išskyrė 12 GR. Net 32 kilometrų ilgio greičio ruožas – priešpaskutinis ir jame greičiausiai spręsis ralio nugalėtojas. Antroji greičio ruožo dalis bus itin sudėtinga – daug tramplynų, greitų ir staigių kelio vingių, vienas po kito einančių posūkių.

Įdomiausią vietą stebėjimui penktadienį dauguma nurodė greičio ruožą Visagino mieste, ypač – jo dalį stadione. Čia vairuotojų laukia sudėtingas ir siauras įvažiavimas į stadioną, kur lengva padaryti klaidą, o iškart už dirbtinio tramplyno laukia stulpas. Viena išeitis čia – staigiai stabdyti ir saugiai išvažiuoti iš stadiono. Antra – nespausti stipriai vidurinio pedalo ir tikėtis nuo stulpo „praeiti“ kelių dešimčių centimetrų atstumu.

VIDEO: Testinis greičio ruožas
VIDEO: Akimirkos iš dalyvių parko

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas