Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Autoplius Fast Lap“ finale – staigmenų lietus

„Autoplius Fast Lap“ lenktynės Pernu
Ryčio Petrausko nuotr. / „Autoplius Fast Lap“ lenktynės Pernu
Šaltinis: Specialiai 15min.lt iš Pernu
0
A A

Šeštadienio vakarą šalia Estijos kurorto Pernu esančioje „Auto24ring“ lenktynių trasoje lijo ne tik iš šaltais lašais iš dangaus, bet ir staigmenomis rezultatų lentelėje. Visą dieną švietus saulei ir tik kartais iš dangaus pabyrant saujelei šlapių lašų, prieš pat finalinius važiavimus, „Super Lap“ rungtį, trumpai prapliupo. To užteko, kad aukštyn kojomis apsiverstų visa „Super Lap“ favoritų lentelė.

Visą dieną vykusiuose „Pro“ klasės važiavimuose nepralenkiamas buvo Jonas Poškus su „Mitsubishi Lancer Evo“, vieną trasos ratą įveikęs per 1 min. 20,389 sek. Antras buvo Tauras Tunyla, nuo lyderio atsilikęs beveik 2 sekundėmis, trečias – Ugnius Žiedavičius, T. Tunylai pralaimėjęs dar pusantros sekundės.

„Street“ klasėje greičiausias buvo Roulas Liidemannas, su „Dodge Viper ACR“ vieną „Auto24ring“ ratą įveikęs per 1 min. 22,921 sek., antras – Dainius Kablys (1 min. 25,091 sek.), trečias – Mantas Janavičius (1 min. 25,151 sek.).

Ryčio Petrausko nuotr./„Autoplius Fast Lap“ lenktynės Pernu
Ryčio Petrausko nuotr./„Autoplius Fast Lap“ lenktynės Pernu

Vėliau startavę išlošė

Pasibaigus „Wolf Race“ pozicinėms lenktynėms ir jose nugalėjus U. Žiedavičiui, į trasą visi dalyviai išsirikiavo „Super Lap“ važiavimams. Jo esmė – per vieną bandymą įveikti vieną trasos ratą kaip įmanoma greičiau.

Čia laukė pirmoji staigmena dalyviams – lietus. Prieš pat „Super Lap“ startą dangus prakiuro ir lenktynių trasa, kurioje keliolika minučių nevažiavo nei vienas automobilis, pasidengė vandeniu. Tai nesužavėjo pirmųjų „Super Lap“ dalyvių, nes lietus nustojo ir trasa su kiekvienu važiavimu vis labiau džiuvo.

Pirmi ant šlapios dangos važiavę J. Poškus, T. Tunyla ir U. Žiedavičius parodė neįspūdingus vieno rato įveikimo laikus: tik pastarasis lipo ant prizininkų pakylos, užėmęs antrą vietą (1 min. 29,337 sek.). J. Poškus su 1 min. 30,019 sek. rezultatu liko ketvirtas, o T. Tunyla – septintas (1 min. 31,742 sek.).

Pirmą vietą tarp „Pro“ dalyvių užėmė Mindaugas Rickevičius (1 min. 28,155 sek.), trečią – Tautvydas Narušis (1 min. 29,967 sek.). 

Ryčio Petrausko nuotr./„Autoplius Fast Lap“ lenktynės Pernu
Ryčio Petrausko nuotr./„Autoplius Fast Lap“ lenktynės Pernu

Dėl tokių permainingų oro sąlygų pirmą kartą „Autoplius Fast Lap“ istorijoje pagrindinį „Super Lap“ prizą – naujų „Michelin“ padangų komplektą – gavo „Street“ klasės dalyvis. Ant pradžiuvusios trasos važiavę šios klasės vairuotojai demonstravo geresnius vieno rato įveikimo laikus nei „Pro“, važiuojantys sportui paruoštais automobiliais.

Pirmas „Street“ klasėje ir tuo pačiu – „Super Lap“ rungtyje – buvo Dainius Kablys su „Mitsubishi Lancer Evo X“. Jis trasos ratą įveikė per 1 min. 25,39 sek. Antras liko Mantas Janavičius su „Porsche 911 997“ (1 min. 26,705 sek.), trečias – Augis Dusevičius su „Mitsubishi Colt“ (1 min. 27,324 sek.).

VIDEO: „Autoplius Fast Lap“ varžybos Pernu
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas