Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 02, 15:07

B.Vanagas ir K.Sikk pergalės sieks „Hungarian Baja“ lenktynėse

Rugpjūčio 4-7 dienomis, „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komanda startuos Europos bajų taurės etape „Hungarian Baja“. Tai bus ir antrosios oficialios Senojo žemyno taurės lenktynės, kuriose pergalės sieks naujasis Benedikto Vanago ir esto Kuldaro Sikk ekipažas.
B. Vanago ir K. Sikk ekipažas. V. Pilkausko nuotr.
B. Vanago ir K. Sikk ekipažas. V. Pilkausko nuotr.

„Dabar mums su Kuldaru reikia kaip galima daugiau pravažiuotų kilometrų, kad galėtume maksimaliai susidirbti drauge. Nors klaidos šiame precese neišvengiamos, geriau jos nutiks pasiruošimo metu nei Dakare“, – prieš startą Vengrijoje kalbėjo komandos pilotas.

Šiame sezone „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ jau startavo pasaulio bajų taurės etape Italijoje. Po pirmojo greičio ruožo naujasis tandemas absoliučioje įskaitoje buvo antri, o Europos taurės klasifikacijoje – pirmi. Antrajame greičio ruože ekipažas įstrigo drėkinimo kanale, tačiau pasinaudoję ralio taisyklių išimtimi, sėkmingai sugrįžo į lenktynes ir trečiąjį bei ketvirtąjį greičio ruožus įveikė greičiausiųjų trejetuke.

Duetas liepą taip pat pasirodė ir pasaulio ralio čempionato (WRC) etape Estijoje, kur atliko „nulinio“ ekipažo misiją.

„Rudenį planuojame navigavimo testų sesiją Artimuosiuose Rytuose – Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) arba Saudo Arabijoje. Tai svarbu, nes bajų taurės etapų lenktynėse nėra tiek daug navigavimo naudojantis azimutu bei gerokai skiriasi „kelio skaitymo“ ypatumai“, – apie sezono planus pasakojo B. Vanagas.

Rugsėjo 1-4 dienomis, „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komanda taip pat startuos pasaulio bajų taurės etape kaimyninėje Lenkijoje – „Baja Poland“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas