Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 02, 14:03

B.Vanagas ruošia staigmeną? Jo automobilio į Saudo Arabiją vykstančiame kelte nėra

Pasibaigė terminas, kai Dakaro dalyvių technika buvo laukiama Marselyje esančiame uoste. Iš ten sportiniai automobiliai ir visa pagalbinė technika leidžiasi į 10 dienų kelionę į Džidos uostą Saudo Arabijoje. Tačiau „Toyota Gazoo Racing Baltics“ pilotas Benediktas Vanagas praneša, kad išsiųstuose keltuose komandos bolido nėra.
Benediktas Vanagas. Vytauto Pilkausko nuotr., Baja Poland lenktynės
Benediktas Vanagas. Vytauto Pilkausko nuotr., Baja Poland lenktynės

„Serviso technika ir logistiniais tikslais naudojami Toyota Land Cruiser jau pakeliui į Saudo Arabiją, bet Black Hawk’o tame kelte nėra“, – sako B.Vanagas. Tuo pačiu metu lenktynininkas ramina ir teigia, kad Dakarui ruošiasi visu pajėgumu.

Žada naujoves

„Komandos DNR'e užkoduotas augimas ir tikslo siekimas. Mes galėjome nedaryti nieko naujo ir tiesiog būti Dakare kaip ir pernai. Bet tai ne mums“, – pasakoja lenktynininkas.

Oficialus B.Vanago komandos ir automobilio pristatymas šiemet vyks vėliau nei įprasta, numatoma antroje gruodžio pusėje, tačiau Toyota Gazoo Racing Baltics jau gavo starto numerį Dakaro lenktynėse. Ekipažas startuos aukščiausiu iš visureigių klasėje dalyvaujančių lietuvių – 219-uoju numeriu.

Technikos atidavimas Marselio uoste vyko lapkričio 24–30 dienomis. Dalyviai techniką iš Džidos uosto atsiims gruodžio 27–28 dienomis, o 30–31 dienomis vyks administracinės ir techninės patikros. Dakaro ralio startas – sausio 1 dieną. 2022 metai lietuviams bus rekordiniai. Lenktynėse planuoja pasirodyti iki šiol didžiausias skaičius ekipažų – 10.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas