Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bahreinas: F-1 lenktynės – nacionalinės vienybės simbolis

Bandymai Bahreine atšaukti, lenktynių tikimybė – 10 proc.
Bandymai Bahreine atšaukti, lenktynių tikimybė – 10 proc.
Šaltinis: F-1.LT
0
A A

Reaguodami į vėl pasigirdusius raginimus atšaukti Bahreino GP „Formulės-1“ lenktynes, vietos varžybų organizatoriai suskubo užtikrinti, kad padėtis šalyje gerėjo, o etapas yra nacionalinės vienybės simbolis.

Sakhiro trasos šeimininkai atkreipė dėmesį į Bahreino karaliaus užsakymų atliktą nepriklausomą praėjusių metų įvykių šalyje turimą ir jame pateiktas išvadas bei rekomendacijas.

„Ataskaitoje buvo įvardinti žmogaus teisių pažeidimai bei pateiktos bendrosios ir konkrečios rekomendacijos. Vyriausybėje visiškai pripažino ataskaitos išvadas ir, vadovaudamasi rekomendacijomis, ėmėsi skubių veiksmų“, - užtikrino lenktynių organizatoriai.

„Bahreino GP sudaro fundamentalią vietos ekonomikos dalį. Lenktynes palaiko daugelis žmonių iš visų Bahreino visuomenės sluoksnių ir yra nacionalinės vienybės simbolis“, - pažymėjo trasos atstovai.

„Nepriklausoma ataskaita buvo svarbus taškas Bahreino istorijoje ir dabar dirbame, kad lenktynės būtų labai sėkmingos.“

Politinė situacija Bahreine – nestabili ir priešiška

Tarptautinės nevyriausybinės organizacija „Human Rights Watch“, tuo tarpu, išreiškė palaikymą pozicijai, kad „Formulės-1“ lenktynėms yra ne vieta žmogaus teises pažeidžiančioje šalyje.

„Reikia atsižvelgti į Bahreine daromus rimtus žmogaus teisių pažeidimus ir faktą, kad institucijos iki pat šios dienos malšina demokratinių permainų reikalaujančių protestuotojų akcijas“, - pastebėjo šios atstovas spaudai.

„Abejoju, ar „Formulė-1“ gali pasiekti sėkmę šalyje, kur daromi rimti žmogaus teisių pažeidimai.“

„Politinė situacija Bahreine – nestabili ir priešiška. Vyriausybės ryžtas įvykdyti prasmingas reformas kelia didelių abejonių“, - pridūrė jis.

Nors situacija Bahreine yra ramesnė nei buvo praėjusių metų pradžioje, neramumai šioje šalyje vis dar tęsiasi. Praėjusį penktadienį saugumo pajėgoms išvaikant demonstraciją, buvo sumušti keli žinomi žmogaus teisių aktyvistai.

„Formulės-1“ lenktynės Bahreine numatytos balandžio 22 d.

F-1.LT
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas