Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 liepos 29d. 17:20

Baltarusiai bekelės gerbėjus kviečia išmėginti jėgas „Paplavy“ varžybose

Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr. / Varžybų akimirka
Rugpjūčio 13-15 dienomis Baltarusijoje, maždaug už 40 km nuo Druskininkų esančiame Parečos kaime bus surengtos „trofi-reido“ varžybos. Jau dabar varžyboms užsiregistravo daugiau nei 120 ekipažų iš skirtingų šalių.

Organizatoriai skelbia, kad šiose varžybose dalyviams pakaks visko – greičio, purvo, manevravimo ir orientavimosi. Baltarusiai žada, kad trasos, kaip ir ankstesniais metais, bus sunkios.

Varžybose dalyviai jėgas išmėgins net šešiose klasėse – „Turizmo“, „Sunkiojo turizmo“, TR1, TR2, TR3 ir ATV. Bekelės dalyvių rezultatai bus fiksuojami GPS sistemomis. Organizatoriai priiminės ir paraiškas komandinei įskaitai skaičiuoti.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Registracijos metu organizatoriai dalyviams suteiks brošiūrą su reglamentuotais varžybų dokumentais, įskaitant GPS taškų sąrašą.

Kiekvienas dalyvis gaus GPS taškus elektroniniame variante ir galės įrašyti juos į savo navigacijos įrangą. Dalyviai privalės laikytis legendos reikalavimų. Legenda yra sukurta naudojant kartografinę medžiagą ir geografines koordinates.

Ar dalyviai laikosi varžybų reglamento stebės sportinių komisarų komisija. Jos sudėtyje yra ir gerai žinomas bekelės varžybų organizatorius ir dalyvis Audrius Sutkus.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Visi varžybų dalyviai gaus vertingus prizus, o geriausiems atiteks kelialapiai į vienas prestižiškiausių bekelės lenktynių – „Ladoga 2016“.

Su varžybų dokumentacija norintys dalyvauti gali susipažinti paspaudę ant šių nuorodų: reglamentas, techniniai reikalavimai, prašymo forma, dalyvių sąrašas.

Dalyvių sąraše jau galima rasti lietuviškų pavardžių. Mūsų šaliai Baltarusijoje atstovaus TR1 klasėje dalyvausiantys Jonas Paičius ir Tomas Sangavičius („Toyota Land Cruiser“), Lukas Sangavičius ir Pavelas Dzianisau su „Puch G230“, TR2 klasėje važiuos Nerijus Gurklys ir Vaidotas Paškevičius („Toyota Land Cruiser“), TR3 – Antanas Venckus ir Remigijus Kupstas („Toyota Land Cruiser“).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie Gazas