Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 25, 20:47

Baltijos šalių akistata Vilkyčiuose: ar lietuviai sugebės aplenkti kaimynus bagių klasėje?

Jau rytoj, rugpjūčio 26-ą dieną Vilkyčių autosporto komplekse bus surengtas penktasis Lietuvos autokroso ir pirmenybių etapas. Į Lietuvą atvyksta ir mūsų tautiečiams iššūkį mesti ketina ir kitų šalių sportininkai.
Bagiai Vilkyčiuose
Bagiai Vilkyčiuose / Organizatorių nuotr.

Bene įdomiausia kova žiūrovų laukia „Buggy 1600” klasėje. Čia užsiregistravo devyni dalyviai – po tris iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Mūsų šalies spalvas šiose varžybose gins Saulius Žunda, Gintaras Morkevičius ir Andrius Lugauskas.

Lietuviams teks kovoti su itin stipriais kaimynais. Latvių garbę gins Europos čempionato dalyvis Maris Licis, patyręs lenktynininkas Janis Ščerbickis bei Intars Grandans. Ne ką silpnesnes pajėgas atsiveža ir estai. Janar Kadak, Keivo Koiv ir Ivol Sults į Vilkyčius atvažiuoja turėdami aiškų tikslą – užlipti ant prizininkų pakylos. Tai bus neabejotinai įdomiausia klasė šiose varžybose Vilkyčiuose.

Organizatorių nuotr./Bagiai Vilkyčiuose
Organizatorių nuotr./Bagiai Vilkyčiuose

Pasak varžybų organizatoriaus Kazimierio Gudžiūno, išankstines paraiškas dalyvauti Vilkyčiuose organizuojamame Lietuvos autokroso čempionato etape pateikė maždaug 40 dalyvių. Be to, dalis sportininkų į Vilkyčius atvyks be išankstinės registracijos, tad jų bendras skaičius dar padidės.

Čia startuos ne tik bagiai, bet ir kėbuliniai automobiliai, kuriais lenktyniaujama Lietuvos autokroso čempionato ir pirmenybių klasėse.

Varžybos Vilkyčiuose prasidės devintą valandą ryto, kai sportininkai į trasą pajudės laisvosioms treniruotėms. 11.30 val. bus surengtas oficialus varžybų atidarymas, o netrukus po to prasidės pačios įnirtingiausios autokroso varžybų kovos.

Organizatorių nuotr./Bagiai Vilkyčiuose
Organizatorių nuotr./Bagiai Vilkyčiuose

Bilietus į varžybas galima įsigyti bilietai.lt kasose arba renginio dieną prie įvažiavimo į trasą. Stovimų vietų kaina – 7 eurai.

Įsigiję bilietą už 10 eurų varžybas galėsite stebėti patogiai įsitaisę specialiose tribūnose, iš kurių atsiveria puikus trasos vaizdas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas