Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 08, 00:18

Balys Bardauskas Dakaro ralyje pasiekė antrojo greičio ruožo finišą

Sunkiai, tačiau kantriai Balys Bardauskas, vienintelis Lietuvos motociklininkas, pasiekė Dakaro ralio finišą. Sportininkas galutinėje greičio ruožo įskaitos lentelėje įrašytas 120-as.
Balys Bardauskas su komanda finiše
Balys Bardauskas su komanda finiše / Agroeta nuotr.

Anot Carloso Brebbios, „Perkūnas Team“ komandos vadovo, motociklininkas važiavo ganėtinai stabiliai ir per penkis greičio ruožo punktus iki pat finišo sugebėjo pagerinti savo poziciją šešiomis vietomis: nuo 126 iki 120-osios.

Komandos vadovas akcentavo ir tai, kad motociklininkai antrąją Dakaro ralio dieną startavo vėliau nei automobilių vairuotojai, o tai šiek tiek pakeitė sąlygas.

„Net kai kurie sunkvežimiai aplenkė Balį, tad trasos danga buvo labai minkšta ir neleidžianti pasiekti didelio greičio“, – aiškino C.Brebbia.

Užtruko trasoje B.Bardauskas dar ir todėl, kad stabtelėjo padėti į nelaimę patekusiam kitam lenktynininkui.

„Jis užtruko apie valandą, todėl Balio laukėme jau nerimaudami, nes jis turėjo pasirodyti anksčiau“, – pasakojo Marija Dubickienė, komandos narė.

Šiame ralyje B. Bardausko pagrindinis tikslas yra pasiekti Dakaro finišą, tačiau yra ir tarpiniai tikslai – sulaukti kaip įmanoma daugiau vietos gyventojų ir lietuvių išeivių sveikinimų mūsų valstybei, kuri vasario 16-ąją minės atkurtos Nepriklausomybės šimtmetį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas