Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 06 04, 17:10

Bauskėje taškus išsidaliję Europos autokroso čempionato dalyviai ruošiasi kovai Vilkyčiuose

Praėjusį savaitgalį Latvijoje, greta Bauskės esančioje „Mūša Raceland“ trasoje finišavo antrasis Europos automobilių kroso čempionato etapas. Čia bagius ir kėbulinius automobilius vairuojantys dalyviai pasidalijo svarbius sezono taškus ir savo arsenalą jau ruošia lenktynėms Vilkyčiuose, kurios įvyks jau birželio 8-9 dienomis.
Europos autokroso čempionato etapas Bauskėje
Europos autokroso čempionato etapas Bauskėje / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Autokrosas

„Junior Buggy“ įskaitoje Bauskėje startavo dvylika dalyvių, o finišą pasiekti pavyko devyniems iš jų. Nugalėtoju šioje įskaitoje tituluotas Nyderlandų atstovas Bartas Van Der Puttenas. Antroje vietoje finišavo čekas Jakubas Novotny, o ant trečiojo laiptelio žengė lyderio tautietis Stynas Jaspersas.

„Buggy 1600“ klasė buvo itin lietuviška. Čia pasirodė net penki mūsų šalies atstovai – Tautvydas Urba, Gintaras Morkevičius, Saulius Žunda, Laurynas Petraška ir Tomas Zavarskis. Būtent pastarąjam lenktynininkui pavyko pasirodyti geriausiai. Tomas Zavarskis vienintelis iš mūsų tautiečių pateko į finalą, tačiau pasiekti finišo jam taip ir nepavyko. Sportininkas patyrė susidūrimą su kitu varžovu.

Organizatorių nuotr./Europos autokroso čempionato etapas Bauskėje
Organizatorių nuotr./Europos autokroso čempionato etapas Bauskėje

„Pirmą kvalifikaciją baigiau trečioje vietoje, antroje buvau trečias, trečioje kvalifikacijoje finišavau ketvirtas. Patekau į B finalą ir baigiau penktas. Finale važiavau septintas, bet likus iki finišo maždaug pusantro rato susidūriau su vokiečiu ir nulaužiau vairo traukę ir likau stovėti. Likau devintas. Dabar turime keletą dienų susitvarkyti techniką ir vyksime į Vilkyčius“, – sakė Tomas Zavarskis.

„Super Buggy“ įskaitoje, kur startuoja patys galingiausi bagiai, nugalėtoju tapo vokietis, ilgametis šių varžybų dalyvis bei favoritas Berndas Stubbe. Antras finišavo Nyderlandų sportininkas Mike`as Bartelenas. Čekas Jacekas Kubičekas laimėjo trečiosios vietos taurę.

Organizatorių nuotr./Europos autokroso čempionato etapas Bauskėje
Organizatorių nuotr./Europos autokroso čempionato etapas Bauskėje

„Touring Autocross“ įskaitoje, kur lenktyniaujama kėbuliniais automobiliais, triumfavo Rusijos sportininkas Matvey Furazhkin. Jam iš paskos finišavo du čekai – atitinkamai Vaclavas Fejfaras ir Janas Bartosas.

Iš viso šiose varžybose, keturiose technikos klasėse startavo 72 dalyviai. Pačios gausiausios įskaitos buvo „Super Buggy“ ir „Buggy 1600“. Jose atitinkamai startavo 24 ir 26 dalyviai.

Tokio paties gausaus dalyvių būrio laukiama ir Lietuvoje, Vilkyčių autosporto komplekse, kur jau artėjantį savaitgalį, birželio 8-9 dienomis bus surengtas trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas.

Renginio plakatas
Renginio plakatas

Automobilių krosui neabejingi ir birželio 8-9 dienomis planuojantys Vilkyčiuose apsilankyti žiūrovai jau gali įsigyti išankstinius bilietus, kurių kainas organizatoriai išlaikė nepasikeitusias nuo pernai. Varžybos vyks dvi dienas – šeštadienį ir sekmadienį, todėl žiūrovai turi galimybę įsigyti vienos dienos bilietą. Tiems, kurie Vilkyčiuose planuoja praleisti visą savaitgalį, organizatoriai siūlo įsigyti dviejų dienų bilietą. Galima rinktis stovimas vietas arba įsikurti specialiai žiūrovams įrengtose patogiose tribūnose.

Šeštadienio stovimo bilieto kaina – 10 eurų. 15 eurų kainuoja bilietas į tribūnas. Sekmadienį, kai vyks pagrindinės lenktynių kovos, stovimas bilietas kainuoja 15 eurų, o leidžiantis patekti į tribūnas – 20 eurų. Organizatoriai siūlo sutaupyti ir įsigyti bilietą iškart abiem dienoms. Į stovimą sektorių jis kainuoja 20 eurų, o sumokėjus 30 eurų bus galima įsikurti tribūnose.

Bilietus įsigyti galima „Bilietai.lt“ sistemoje. Prekyba bilietais vyks ir renginio dienomis prie trasos. Abi dienas greta žiūrovų zonų veiks ir maitinimo vietos, tad žiūrovams nebūtina į trasą vežtis savo užkandžius – viską bus galima įsigyti vietoje. Vaikai iki 7 metų stebėti varžybas galės nemokamai, nuo 7 iki 12 metų vaikams bilietų kaina perpus mažesnė. Jaunieji varžybų svečiai galės mėgautis batutais ir kitais atrakcionais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas